JAV gimnastės olimpinių žaidynių komandinį auksą iškovojo po šešiolikos metų pertraukos

Sportinės gimnastikos Londono olimpiados turnyro moterų komandinių varžybų auksą -po 16 pertraukos – antradienį iškovojo pasaulio čempionė JAV rinktinė.
Rusijos gimnasčių nusivylimas
JAV gimnastės / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Gabrielle Douglas, Mc Kayla Maroney, Alexandra Raisman, Kyla Ross ir Jordyn Wieber finale surinko 183,596 balo.

Sidabro apdovanojimai, kaip ir praėjusių metų planetos pirmenybėse, atiteko Rusijai. Ksenija Afanasjeva, Anastasija Grišna, Viktorija Komova, Alija Mustafina ir Marija Paseka surinko 178,530 balo.

Bronzos medalius iškovojo Europos čempionė Rumunijos (176,414 balo) ekipa – Diana Laura Bulimar, Diana Maria Chelaru, Larisa Andreea Iordache, Sandra Raluca Izbasa ir Catalina Ponor, aplenkusi Pekino čempiones iš Kinijos (174,430 balo) – Deng Linlin, He Kexin, Huang Qiushuang, Sui Lu ir Yao Jinnan.

AFP/Scanpix nuotr./Rusijos gimnasčių nusvylimas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Rusijos gimnasčių nusivylimas
AFP/Scanpix nuotr./Varžybų akimirka
AFP/„Scanpix“ nuotr./Varžybų akimirka

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius