Burlentininkas Juozas Bernotas olimpinėse žaidynėse neprasimušė į finalą ir liko 12-tas

Londono olimpinių žaidynių buriavimo regatoje 27-ąją vietą vyrų RS:X klasės dešimtajame plaukime sekmadienį užėmė ir su 120 baudos taškais tarp 38 dalyvių iš dešimtosios į dvyliktą vietą nukrito Juozas Bernotas.
Juozas Bernotas
Juozas Bernotas / Teodoro Biliūno nuotr.

Lietuvis iki devintojo plaukimo buvo netoli pirmojo dešimtuko ir pretendavo į varžybų finalą. Tačiau paskutinieji – devintas ir dešimtas plaukimai – burlentininkui  susiklostė nesėkmingai, jis užėmė 27 vietą ir galutinėje įskaitoje nukrito į 12 poziciją.

Devintojo plaukimo nugalėtoju tapo Izraelio burlentininkas Shaharas Zubari, aplenkęs antrąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojusį žaidynių šeimininką Nicką Dempsey'į (35 baudos tšk.) bei portugalą Joao Rodriguesą.

Lyderiu po dešimties plaukimų yra olandas Dorianas van Rijsselberge'as (13 baudos tšk.), o trečiąją vietą užima vokietis Tonis Wilhelmas (46 baudos taškai).