Kinijos sunkiaatletė Li Xueying pasiekė tris olimpinius rekordus

Kinė Li Xueying tapo Londono vasaros olimpinių žaidynių sunkumų kilnojimo čempione svorio kategorijoje iki 58 kg, savo šaliai šioje olimpiadoje iškovojusi antrąjį aukščiausiąjį šių varžybų apdovanojimą.
Li Xueying
Li Xueying / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Londonas

22-ejų metų nugalėtojai ir Azijos žaidynių čempionei pavyko pasiekti naujus olimpinius rekordus (rovime – 108 kg) ir stūmime (138 kg) bei sumoje (246 kg).

Sidabro medalininke tapo tailandietė Pimsiri Sirikaew (236 kg; 100+136), o bronzos medalininke tapo ukrainietė Julija Kalina (235 kg; 106+129).

Šios svorio kategorijos pasaulio čempionė baltarusė Natasija Novikova su 230 kg (103+127) tenkinosi aštuntąja pozicija.