Komandinės meninės gimnastikos olimpinėmis čempionėmis ketvirtą kartą iš eilės tapo rusės

Londono vasaros olimpinių žaidynių meninės gimnastikos komandines varžybas nuo 2000 metų Sidnėjuje – ketvirtoje olimpiadoje iš eilės – sekmadienį laimėjo Rusijos rinktinė.
Rusijos meninės gimnastikos rinktinė.
Rusijos meninės gimnastikos rinktinė. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Auksą iškovojusios Anastasija Blizniuk, Uliana Donskova, Ksenija Dudkina, Alina Makarenko, Anastasija Nazarenko ir Karolina Sevastjanova finale surinko 57,000 balo.

Sidabrą su 55,550 balo pelnė baltarusės Marina Gončiarova, Anastasija Ivankova, Natalija Leščiuk, Aleksandra Narkevič, Ksenija Sankovič bei Alina Tumilovič.

Londono olimpiados bronza tenkinosi trijų pastarųjų planetos pirmenybių nugalėtojos Italijos gimnastės. Elisa Blanchi, Romina Laurito, Marta Pagnini, Elisa Santoni, Anzhelika Savrayuk ir Andreea Stefanescu finale surinko 55,450 balo.

AFP/Scanpix nuotr./Rusijos meninės gimnastikos rinktinė.
AFP/„Scanpix“ nuotr./Rusijos meninės gimnastikos rinktinė.