Legendinės Misty May-Treanor ir Kerri Walsh Jennings – trečią kartą iš eilės paplūdimio tinklinio olimpinės čempionės

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Triskart iš eilės olimpinės čempionės amerikietės Misty May-Treanor ir Kerri Walsh Jennings.
Šaltinis: BNS
0

Legendinės amerikietės 35-erių Misty May-Treanor ir 33-ejų Kerri Walsh Jennings trečiosiose olimpinėse žaidynėse iš eilės iškovojo aukso medalius moterų paplūdimio tinklinio turnyre.

Trečiadienį vykusiame Londono olimpiados finale, kurį stebėjo net 15 tūkst. žiūrovų, Misty May-Treanor ir Kerri Walsh Jennings po 38 minučių kovos 2-0 (21:16, 21:16) įveikė tėvynaines Jen Kessy ir April Ross.

Bronzos medaliai įteikti pasaulio čempionėms iš Brazilijos Larissai Francai ir Julianai Felisbertai da Silvai, kurios mažajame finale 2-1 (11:21, 21:19, 15:12) įveikė kinietes Chen Xue ir Xi Zhang.

Pusfinalyje Misty May-Treanor ir Kerri Walsh 2-0 (22:20, 22:20) palaužė Kinijos dueto pasipriešinimą, o Jen Kessy ir April Ross 2-1 (15:21, 21:19, 15:12) privertė pasiduoti braziles.

Temos: 1 Londonas