Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 13d. 14:05

Lietuvos olimpinę rinktinę sudarys 63 sportininkai, iš 7 tikimasi medalių

Virgilijus Alekna
A.Pliadžio nuotr. / Virgilijus Alekna

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas patvirtino 154 olimpinės rinktinės narius, liepos 27 – rugpjūčio 12 dienomis dalyvausiančius Londono olimpinėse žaidynėse.

Šalies olimpiečiai varžysis keturiolikoje sporto šakų. Didžiausią – 20 narių komandą deleguoja lengvaatlečiai. Lietuvos vėliavnešiu atidarymo ceremonijoje paskirtas disko metikas Virgilijus Alekna.

(Vardas, pavardė, sporto šaka, miestas, planuojama vieta):

Jevgenij ŠUKLIN (kanoja, Visaginas, 1 - 6),
Gintarė SCHEIDT (buriavimas, Kaunas, 1 - 8)
Simona KRUPECKAITĖ (dviračiai / trekas, Panevėžys, 1 - 6)    
Virgilijus  ALEKNA (lengvoji atletika, Vilnius, 1 – 6)
Egidijus KAVALIAUSKAS (boksas, Kaunas, 3 – 8) 
Laura  ASADAUSKAITĖ (šiuol. penkiakovė, Vilnius, 3 - 8)
Egidijus BALČIŪNAS (baidarė, Vilnius, 6 -12)  
Akvilė STAPUŠAITYTĖ (badmintonas, Kaunas, 17-32)
Evaldas PETRAUSKAS (boksas, Vilnius, 5-17)
Juozas BERNOTAS (buriavimas, Kaunas, 15-20)
Rokas MILEVIČIUS (buriavimas, Kaunas, 22-30)
Rasa LELEIVYTĖ (dviračiai / plentas, Vilnius, 4 -10) 
Gediminas BAGDONAS (dviračiai / plentas, Klaipėda, 10-20)  
Ramūnas NAVARDAUSKAS (dviračiai / plentas, Klaipėda, 15-20)
Vilma RIMŠAITĖ (dviračiai  BMX, Šiauliai, 10-16)
Karolis BAUŽA (dziudo, Kaunas, 7-12)
Marius PAŠKEVIČIUS (dziudo, Kaunas, 5 – 8)
Rokas GUŠČINAS (gimnastika, Kaunas, 20-32)
Laura ŠVILPAITĖ (gimnastika, Vilnius, 42-56)
Aleksandr  KAZAKEVIČ (graikų / romėnų imtynės, Vilnius, 5 -10)
Edgaras VENCKAITIS (graikų / romėnų imtynės, Vilnius, 5 -10)
Mindaugas  GRIŠKONIS (irklavimas, Vilnius, 4 - 8)
Rolandas MAŠČINSKAS (irklavimas, Trakai, 7 -13)
Saulius RITTER (irklavimas, Vilnius, 7 -13)
Donata VIŠTARTAITĖ (irklavimas, Kaunas, 7 -13)
Neringa AIDIETYTĖ (lengvoji atletika, Vilnius, 20-24)
Darius DRAUDVILA  (lengvoji atletika, Kaunas,16-20)
Rasa DRAZDAUSKAITĖ (lengvoji atletika, Šiauliai, 9-16)
Indrė  JAKUBAITYTĖ (lengvoji atletika, Kaunas, 16-20)
Lina GRINČIKAITĖ (lengvoji atletika, Klaipėda, 9 -16)
Remalda  KERGYTĖ (lengvoji atletika, Šiauliai, 30-36)
Diana LOBAČEVSKĖ (lengvoji atletika, Vilnius,12-24)
Povilas MYKOLAITIS (lengvoji atletika, Kaunas,10-14)
Airinė PALŠYTĖ (lengvoji atletika, Vilnius, 12-18)
Rytis SAKALAUSKAS (lengvoji atletika, Kaunas, 9 -16)
Kristina SALTANOVIČ (lengvoji atletika, Vilnius, 8 -12)
Zinaida SENDRIŪTĖ (lengvoji atletika, Skuodas, 6 -12)
Austra SKUJYTĖ (lengvoji atletika, Kaunas, 6 -12  (4-8))
Eglė STAIŠIŪNAITĖ (lengvoji atletika, Klaipėda, 20-24)
Raivydas STANYS (lengvoji atletika, Kaunas, 12-16)
Tadas  ŠUŠKEVIČIUS (lengvoji atletika, Vilnius, 12-16)
Sonata TAMOŠAITYTĖ (lengvoji atletika, Kaunas,16-20)
Brigita VIRBALYTĖ DIMŠIENĖ (lengvoji atletika, Vilnius,10-16)
Marius  ŽIUKAS (lengvoji atletika, Vilnius- Prienai  16-24)
Vytautas  JANUŠAITIS (plaukimas, Kaunas, 9-14) 
Rūta MEILUTYTĖ (plaukimas, Kaunas, 4 - 8)
Giedrius  TITENIS (plaukimas, Anykščiai, 4 -8)
Mindaugas SADAUSKAS (plaukimas, Panevėžys, 16-20)
Daina GUDZINEVIČIŪTĖ (šaudymas, Vilnius, 4 – 8)
Justinas KINDERIS (šiuol. penkiakovė, Vilnius, 6-10)
Gintarė VENČKAUSKAITĖ (šiuol. penkiakovė, Kaunas, 16-20)

PRELIMINARUS KREPŠINIO RINKTINĖS SĄRAŠAS

Paulius JANKŪNAS (krepšinis, Kaunas, 3 - 6)
Šarūnas JASIKEVIČIUS (krepšinis, Kaunas)
Robertas JAVTOKAS, (krepšinis, Šiauliai)
Tomas DELININKAITIS (krepšinis, Klaipėda)
Deividas DULKYS (krepšinis, Šilutė)
Mantas KALNIETIS (krepšinis, Kaunas)
Rimantas KAUKĖNAS (krepšinis, Vilnius)
Linas KLEIZA (krepšinis, Kaunas)
Jonas MAČIULIS (krepšinis, Kaunas)
Martynas POCIUS (krepšinis, Vilnius)
Darius SONGAILA (krepšinis, Marijampolė)
Jonas VALANČIŪNAS (krepšinis, Utena)
Simas JASAITIS (krepšinis, atsarginis, Vilnius)
Renaldas SEIBUTIS (krepšinis, atsarginis), Vilnius

TRENERIS: Kęstutis KEMZŪRA (krepšinio rinktinės vyr. treneris, Kaunas)


 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min