2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Londone olimpinių medalių sieks 25 kauniečiai

Šį penktadienį prasidėsiančiose Londono olimpinėse žaidynėse bus daug kaunietiškų akcentų. Daugiau nei trečdalį Lietuvos olimpinės rinktinės sportininkų deleguoja Kauno miestas.
Londono olimpinio stadiono maketas
Londono olimpinio stadiono maketas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas patvirtino Lietuvos olimpinę rinktinę, kurią sudaro 63 sportininkai. 25 Londono olimpinėse žaidynėse startuosiančius sportininkus deleguoja Kauno miestas.

„Kaunas nuo seno garsėja aukšto lygio sportininkais ir skambiomis jų pergalėmis. Šių metų Lietuvos olimpinėje rinktinėje kauniečių yra kaip niekada daug. Didžiuojuosi mūsų miesto sportininkais ir džiaugiuosi jų pasiekimais. Linkiu jiems sėkmės olimpinėse kovose“, – sakė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

7 olimpinės rinktinės narius deleguoja Kauno sporto mokyklą „Viltis“. Sporto mokyklai „Gaja„, Kauno buriavimo mokyklai „Bangpūtys“ ir Kauno plaukimo mokyklai olimpiadoje atstovaus po 3 sportininkus. Po vieną savo atstovą Londono olimpinėse žaidynėse turės Kauno irklavimo mokykla, Kauno Centro sporto mokykla ir Kauno Jaunalietuvių sporto organizacijos mokykla. Olimpiadai besiruošiančios Lietuvos krepšinio rinktinės sudėtyje – 6 kauniečiai.

„Kaunas visuomet išsiskiria tuo, kad parengia nemažai olimpiečių. Ir tai nėra atsitiktinis rezultatas. Kaunas vienintelis iš Baltijos šalių miestų jau 8 metus iš eilės dalyvauja Tarptautinėse vaikų žaidynėse. Mažąja olimpiada vadinamose žaidynėse, šįmet vykusiose Pietų Korėjoje, jaunieji Kauno sportininkai iškovojo net 8 medalius. Neabejoju, kad ateityje ne vienas iš šių sportininkų peržengs ir olimpinės šalies rinktinės slenkstį“, – tvirtino Kauno miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Albinas Grabnickas.

Lietuvos sportininkai Londono olimpinėse žaidynėse dalyvaus 14 sporto šakų varžybose. Iš Kauno kilę sportininkai startuos 10-yje sporto šakų (badmintono, bokso, buriavimo, dziudo, gimnastikos, irklavimo, lengvosios atletikos, plaukimo, šiuolaikinės penkiakovės ir krepšinio).

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min