Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 3d. 10:10

Olimpiečių mamos. Augustina Skujienė prieš Austros startą: pasitikėjimas dukra didesnis už jaudulį

Austra Skujytė
„Scanpix“ nuotr. / Austra Skujytė

Londono olimpinėse žaidynėse visiems sužiurus į geriausių atletų pasirodymus, tarptautinė bendrovė „Procter&Gamble“ kviečia atsigręžti į sportininkų mamas arba globėjus ir išreikšti jiems padėką už sunkų, nors ir malonų darbą bei įvertinti sunkiai dirbančias, savo vaikų ugdymui atsidavusias motinas, primenant, koks reikšmingas jų vaidmuo vaiko ugdymui.

Šiuo tikslu, bendrovė vykdo programą „Ačiū Tau, Mama“, kurios esmė yra pagerbti pirmuosius vaiko „trenerius“, įkvepiančius būsimuosius talentus – jų mamas. Programos metu, „Procter&Gamble“ apdovanojo Londono olimpinėse žaidynėse dalyvaujančių atletų mamas arba jų globėjus.

Šios dovanos pasiekė ir Lietuvos olimpiečių šeimas. Šia proga, jų mamos pasidalino savo prisiminimais apie dabartinių sporto talentų vaikystę, atskleidė savo palaikymo ritualus bei perdavė palinkėjimus savo atžaloms, kovojantiems dėl Lietuvos vardo šių metų Londono olimpinėse žaidynėse.

Augustina Skujienė su jauduliu kovoja užsiimdama namų ruoša

Garsiosios septynkovininkės Austros Skujytės mama Augustina pažymi, kad Austra nuo mažumės buvo labai savarankiška – ir gerai mokėsi, ir sportavo savo noru. Tiesa, mama iki šiol pamena bemieges naktis, kai Austra buvo dar kūdikis – olimpietė buvo labai nerami mažylė. Dabar visa tai – malonus prisiminimas.

Prieš kiekvieną dukros startą jaudulį išgyvenanti Austros mama stengiasi su juo tvarkytis užsiimdama namų ruoša. Toks mamos palaikymas yra jau tapęs tradicija šeimoje. Austros mama neslepia didelio jaudulio ir prieš šias olimpines, tačiau pažymi, kaip pasitiki ir didžiuojasi savo dukra bei siunčia Austrai savo palaikymą.

Teklė Gudzinevičienė: dėl sporto dukra retai matoma

Teklė Gudzinevičienė su jauduliu laukia rugpjūčio 4 d., kai jos dukra Daina dalyvaus olimpinių žaidynių šaudymo rungtyje. Mama pasakojo, jog jau spėjo priprasti prie įtempto dukros gyvenimo ritmo. Dėl nuolatinių kelionių, treniruočių bei varžybų Dainą retai matanti mama, labai pasiilgsta dukros ir laukia jos grįžtančios su laimėjimu. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min