Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Olimpiečių mamos. Danutė Draudvilienė: „Didžiuojuosi sūnaus ryžtu“

Darius Draudvila
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Darius Draudvila
Šaltinis: 15min
0
A A

Londono olimpinėse visiems sužiurus į geriausių atletų pasirodymus, tarptautinė bendrovė „Procter&Gamble“ kviečia atsigręžti į sportininkų mamas arba globėjus ir išreikšti jiems padėką už sunkų, bet ir malonų darbą bei įvertinti sunkiai dirbančias, savo vaikų ugdymui atsidavusias motinas, primenant, koks reikšmingas jų vaidmuo vaiko edukacijai.

Šiuo tikslu, bendrovė vykdo programą „Ačiū Tau, Mama“, kurios esmė yra pagerbti pirmuosius vaiko „trenerius“, įkvepiančius būsimuosius talentus – jų mamas. Programos metu, „Procter&Gamble“ apdovanojo Londono olimpinėse žaidynėse dalyvaujančių atletų mamas arba jų globėjus.

Šios dovanos pasiekė ir Lietuvos olimpiečių šeimas. Šia proga, jų mamos pasidalino savo prisiminimais apie dabartinių sporto talentų vaikystę, atskleidė savo palaikymo ritualus bei perdavė palinkėjimus savo atžaloms, kovojantiems dėl Lietuvos vardo šių metų Londono olimpinėse žaidynėse.

Danutė Draudvilienė: didžiuojuosi sūnaus ryžtu 

Daugiakovininko Dariaus Draudvilo mama atsimena, kad Darius jau nuo pradinių klasių kryptingai siekė tikslo ir sportas jo gyvenime buvo svarbiausias. Ji didžiuojasi savo sūnaus ryžtu ir pasiekimais, o svarbiausiame kiekvieno sportininko karjeros etape – olimpinėse žaidynėse – ji linki jam stiprybės ir ištvermės. 

Pasak Danutės, ji kaip ir kiekviena sportininko mama, viliasi, kad sūnų lydės sėkmė ir jam pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų. 

sportoakimirka.lt/Vilma Rimšaitė
Vilma Rimšaitė

Onutė Rimšienė: karjeros pradžioje visa šeima lydėdavo Vilmą į varžybas

Onutė Rimšienė su šypsena prisimena dienas, kai dar darželį lankanti jos dukra Vilma pradėjo minti dviračio pedalus. Šiandien, ji profesionali BMX dviračių sporto atstovė, dalyvaujanti Londono olimpinėse žaidynėse. 

Nors Onutė nėra ekstremalių pojūčių mėgėja, puikiai išmano BMX dviračių sporto taisykles, nes pati kartu su vyru yra viena šio sporto pradininkių Lietuvoje. Vilmos tėtis „parsivežė“ šį sportą iš Latvijos ir sužavėjo juo visą šeimą. 

Vilmos karjeros pradžioje, visa šeima kartu lydėdavo ją į varžybas, padėdavo  joms pasiruošti ar net teisėjaudavo. Mama palaikė dukrą visame jos ilgametės karjeros kelyje ir su nekantrumu laukia jos pasirodymo šių metų olimpiadoje. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min