Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Olimpiečių mamos. Iš Londono grįšiančią dukrą Kazė Aidietienė pasitiks su jos taip mėgstamu varškės apkepu

Neringa Aidietytė
Alfredo Pliadžio nuotr. / Neringa Aidietytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Londono olimpinėse visiems sužiurus į geriausių atletų pasirodymus, tarptautinė bendrovė „Procter&Gamble“ kviečia atsigręžti į sportininkų mamas arba globėjus, išreiškiant jiems padėką už sunkų, bet ir malonų darbą bei įvertinti sunkiai dirbančias, savo vaikų ugdymui atsidavusias motinas, primenant, koks reikšmingas jų vaidmuo vaiko edukacijai.

Šiuo tikslu, bendrovė vykdo programą „Ačiū Tau, Mama“, kurios esmė yra pagerbti pirmuosius vaiko „trenerius“, įkvepiančius būsimuosius talentus – jų mamas. Programos metu, „Procter&Gamble“ apdovanojo Londono olimpinėse žaidynėse dalyvaujančių atletų mamas arba jų globėjus.

Šios dovanos pasiekė ir Lietuvos olimpiečių šeimas. Šia proga, jų mamos pasidalino savo prisiminimais apie dabartinių sporto talentų vaikystę, atskleidė savo palaikymo ritualus bei perdavė palinkėjimus savo atžaloms, kovojantiems dėl Lietuvos vardo šių metų Londono olimpinėse žaidynėse.

Kazė Aidietienė: kelis kartus Neringą teko įkalbinėti nemesti sporto

Kazė Aidietienė, pakylėta –  jos dukra Neringa pirmą kartą žengia į olimpines. Išsipildė ilgai laukta, jos dukros svajonė atstovauti Lietuvai, sportinio ėjimo rungtyje.

Mama prisimena, jog nuo mažų dienų Neringa išsiskyrė savo judrumu – dažnai būdavo sunku pagauti mažąją ir išlaikyti ją vienoje vietoje, tad dukrai paaugus, mama nuvedė ją į sporto mokyklą. Dukra ne iš karto atrado save sportinio ėjimo rungtyje. Prieš tai ji išbandė taip pat didelio fizinio pasirengimo reikalaujančias sporto šakas – lengvąją atletiką ir bėgimą.

Mama prisimena, kad kelis kartus, dėl itin didelio krūvio, Neringa norėjo pasitraukti iš sporto pasaulio, tačiau mama atkalbėjo ir įkvėpė siekti aukštumų. Šiandien Kazė Aidietienė nori palinkėti savo dukrai kuo daugiau ištvermės ir geresnių rezultatų bei pažada, kad grįžusią dukrą pasitiks su jos taip mėgstamu varškės apkepu.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min