Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Olimpiečių mamos. Janina Aleknienė: Virgilijaus domėjimasis sportu prasidėjo nuo krepšinio

Virgilijus Alekna
Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. / Virgilijus Alekna
Šaltinis: 15min
0
A A

Londono olimpinėse visiems sužiurus į geriausių atletų pasirodymus, tarptautinė bendrovė „Procter&Gamble“ kviečia atsigręžti į sportininkų mamas arba globėjus, išreiškiant jiems padėką už sunkų, bet ir malonų darbą bei įvertinti sunkiai dirbančias, savo vaikų ugdymui atsidavusias motinas, primenant, koks reikšmingas jų vaidmuo vaiko edukacijai.

Šiuo tikslu, bendrovė vykdo programą „Ačiū Tau, Mama“, kurios esmė yra pagerbti pirmuosius vaiko „trenerius“, įkvepiančius būsimuosius talentus – jų mamas. Programos metu, „Procter&Gamble“ apdovanojo Londono olimpinėse žaidynėse dalyvaujančių atletų mamas arba jų globėjus.

 Šios dovanos pasiekė ir Lietuvos olimpiečių šeimas. Šia proga, jų mamos pasidalino savo prisiminimais apie dabartinių sporto talentų vaikystę, atskleidė savo palaikymo ritualus bei perdavė palinkėjimus savo atžaloms, kovojantiems dėl Lietuvos vardo šių metų Londono olimpinėse žaidynėse.

Janina Aleknienė: dabar varžybas jau žiūrime ramiai

Janina Aleknienė prisimena, kad Virgilijus buvo neišdykęs, drausmingas vaikas. Olimpiečio mama prasitaria, kad sūnus sportu susižavėjo dar ankstyvoje vaikystėje, kai su kiemo draugais žaisdavo krepšinį prie tėvo sukaltos krepšinio lentos. Vėliau Virgilijų vietinėje Subačiaus mokykloje pastebėjo treneris iš Panevėžio sporto mokyklos. Mama nenorėjusi leisti sūnaus visiškai vieno į didelį miestą, bet galiausiai vyro patariama sutiko. Vis tik Panevėžyje treneriai pamatė, jog krepšinis nėra tinkamiausias sportas būsimam olimpiečiui – taip Virgilijaus Aleknos gyvenime atsirado disko metimas.

Sūnaus pasirodymą Londone abu olimpiečio tėvai stebi prie televizoriaus ekrano gimtajame Tarpeikių kaime. „Dabar varžybas žiūrime ramiai – sūnus gi tiek metų sportuoja“, – sako Janina Aleknienė. Tačiau neslepia, jog tikisi ir šiose olimpinėse žaidynėse sūnaus iškovoto medalio, todėl  linki Virgilijui didžiausios sėkmės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Londonas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min