Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 6d. 11:03

Olimpiečių mamos. Rima Tamošaitienė norėjo, kad dukra Sonata gyvenimą susietų su muzika, o ne su sportu

Sonata Tamošaitytė
LAF nuotr. / Sonata Tamošaitytė

Londono olimpinėse visiems sužiurus į geriausių atletų pasirodymus, tarptautinė bendrovė „Procter&Gamble“ kviečia atsigręžti į sportininkų mamas arba globėjus ir išreikšti jiems padėką už sunkų, bet ir malonų darbą bei įvertinti sunkiai dirbančias, savo vaikų ugdymui atsidavusias motinas, primenant, koks reikšmingas jų vaidmuo vaiko edukacijai.

 Šiuo tikslu, bendrovė vykdo programą „Ačiū Tau, Mama“, kurios esmė yra pagerbti pirmuosius vaiko „trenerius“, įkvepiančius būsimuosius talentus – jų mamas. Programos metu, „Procter&Gamble“ apdovanojo Londono olimpinėse žaidynėse dalyvaujančių atletų mamas arba jų globėjus.

Šios dovanos pasiekė ir Lietuvos olimpiečių šeimas. Šia proga, jų mamos pasidalino savo prisiminimais apie dabartinių sporto talentų vaikystę, atskleidė savo palaikymo ritualus bei perdavė palinkėjimus savo atžaloms, kovojantiems dėl Lietuvos vardo šių metų Londono olimpinėse žaidynėse.

Rima Tamošaitienė norėjo, kad gyvenimą dukra susietų su muzika, o ne su sportudukros gyvenimą siejo su muzika

Rima Tamošaitienė niekada nebūtų pagalvojusi, jog vieną dieną ji taip susidomės lengvąja atletika. Tai dukros nuopelnas. Būdama labiau meno, nei sporto žmogus, Rima ir dukros gyvenimą siejo su muzika.

Mama pasakojo, kaip vaikystėje nuvedė savo dukrą, šiuo metu geriausią Lietuvos sprinterę Sonatą, į muzikos mokyklą. Pedagogai jai žadėjo šviesią ateitį, nes mergaitė buvo labai muzikali, tačiau pati Sonata neįsivaizdavo savęs šioje srityje ir po kelerių metų pasuko į sporto pasaulį. Šiandien šeima labai didžiuojasi ir visa širdimi palaiko Sonatą.

Mama prisimena, kaip po dukros pasirodymo pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate ji savo džiaugsmu dalinosi taip garsiai, kad neliko nė vieno kaimyno nesužinojusio, jog Sonata pranoko visus lūkesčius ir užėmė garbingą ketvirtą vietą. Ankščiau mama su dukra dar bandė kartu sportuoti, bėgiodavo pajūriu, tačiau dabar tik pajuokauja, jog ji nespėtų net pajudėti iš vietos, kai jos dukra jau finišuotų.

Jau nuo pat karjeros pradžios mama labai palaikė Sonatą, įdėjo daug pastangų, kad ji galėtų treniruotis geriausiomis sąlygomis. Todėl natūralu, jog didžiausi sprinterės gerbėjai – šeimos nariai, kurie kaskart linki dukrai sėkmės, ryžto ir stiprybės.

Rima Tamošaitienė sako, kad jai nėra svarbu, kokią vietą olimpinėse užims jos dukra – ji jai yra visada čempionė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie 15min