Olimpinių žaidynių fechtavimosi varžybų komandinį auksą iškovojo Italijos rapyrininkės

Londono olimpiados fechtavimosi turnyro komandines rapyrininkių varžybas laimėjo Italijos rinktinė.
Olimpinės čempionės Elisa Di Francisca, Arianna Errigo, Valentina Vezzali ir Iliara Salvatori. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Valentina Vezzali, Arianna Errigo ir Elisa Di Francisca ketvirtadienį finale per 66 minutes ir 24 sekundes 45:31 nugalėjo sidabro medalius pelniusias Pekino žaidynių čempiones ruses Inną Deriglazovą, Aidą Šanajevą bei Larisą Korobejnikovą.

E. Di Franciscai tai buvo jau antrasis Londone iškovotas aukščiausias apdovanojimas.

Bronzos medaliai įteikti prancūzėms Corinnei Maitrejean, Astrid Guyart ir Ysaorai Thibus, kurios mače dėl trečiosios vietos per 85 minutes ir 6 sekundes įveikusios rapyrininkes iš Pietų Korėjos – Nam Hyun Hee, Jung Gil Ok bei Jeon Hee Sook.

Pusfinalyje italės per 55 minutes ir 6 sekundes 42:22 sutriuškino prancūzes, o rusės po 82 bei 25 sekundes trukusios kovos 44:32 privertė pasiduoti korėjietes.