Olimpinių žaidynių triatlono varžybų auksas ir bronza atiteko broliams

Jonathanas ir Alistairis Brownlee
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Jonathanas ir Alistairis Brownlee
Šaltinis: BNS
0

Londono olimpiados vyrų triatlono varžybų aukso medalis antradienį atiteko žaidynių šeimininkui bei planetos pirmenybių nugalėtojui Alistairui Brownlee'ui.

Didžiosios Britanijos sportininkas 1,5 km nuplaukė, 43 km dviračiu nuvažiavo bei 10 km nubėgo per 1 valandą 46 minutes ir 25 sekundes.

Sidabro medalį iškovojo ispanas Javieras Gomezas, kuris trasoje nugalėtojui pralaimėjo 11 sekundžių.

Bronzos apdovanojimą pelnė jaunesnysis olimpinio čempiono brolis Jonathanas Brownlee'as (1:46:56), nors jam ir buvo skirta 15 sekundžių bauda už varžybų reglamento pažeidimą po plaukimo rungties persėdant ant dviračio.

Tai buvo pirmieji D. Britanijos olimpiniai triatlono medaliai, o ši sporto šaka debiutavo 2000 metų vasaros žaidynėse Sidnėjuje.