Publikuota: 2012 rugpjūčio 4d. 17:21

Pasirodymą olimpiadoje baigė dar vienas lietuvis: buriuotojas Rokas Milevičius aplenkė septynis varžovus ir finišavo 42-as

Rokas Milevičius
sportas.info nuotr. / Rokas Milevičius

Londono vasaros olimpinių žaidynių buriavimo regatos vyrų „Laser“ klasėje pasirodymą baigė Rokas Milevičius.

Šeštadienį dešimtajame plaukime jis finišavo 46-as, galutinėje įskaitoje aplenkė septynis varžovus bei su 339 baudos taškais liko 42-as.

Dešimtąjį plaukimą laimėjo lyderis bendrojoje įskaitoje bei pasaulio čempionas australas Tomas Slingsby (25 baudos tšk.), aplenkęs į trečiąją vietą pakilusį švedą Rasmusą Myrgreną (60 baudos tšk.) bei Andrew Murdochą iš Naujosios Zelandijos.

Antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užima Pavlosas Kontidesas (39 baudos tšk.) iš Kipro, kuris dešimtajame plaukime buvo ketvirtas.

Olimpinio čempiono titulą ginantis britas Paulas Goodisonas (87 baudos taškai) iš septintosios pozicijos pakilo į šeštąją.

Dešimt geriausiai per dešimt plaukimų pasirodžiusių buriuotojų pirmadienį baigiamajame plaukime išsidalins olimpinius medalius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Verslas

Valstybinė mokesčių inspekcija „Karbauskio rezidencijos“ klausimą palieka atvirą

Aktualu

Prancūzų pergalę Pasaulio futbolo čempionate temdė susirėmimai ir eismo nelaimės

Karališkoji šeima išplatino princo Louiso krikštynų nuotraukas: pamatykite išskirtinius kadrus

Gyvenimas

Ką daryti, kad plaukai neslinktų ir neskilinėtų?

Aktualu

Ar Lietuvai pavojingas Donaldo Trumpo susitikimas su Vladimiru Putinu?

Aktualu

Orai.lt: vyraus labai šilti, tvankūs ir su lietumi orai

Sportas

Prancūzų šėlionės – šampane išmaudytas treneris ir vienintelis prezidento žodis

Aktualu

„Pussy Riot“ prisiėmė atsakomybę už incidentą per Pasaulio futbolo čempionato finalą

Gazas

Seimas siūlo įsigyti automobilį, kuriuo, būdamas parlamento vadovu, važinėjo Č.Juršėnas

Sportas

Rusų netaktas ir juokino, ir siutino – skėtį skyrė tik Vladimirui Putinui

Sportas

Finale paskirtas baudinys sukėlė diskusijų audrą – kroatai kaltino teisėją

„Patrulio“ A.Radzevičiaus sūnaus gimtadienyje – duoklė futbolui: „Išvydęs tortą susigraudino“

„Mis Visata“ konkurse dalyvausianti transseksualė: „Pakeisti lytį – tas pats, kas pakoreguoti nosį“

Sportas

Prancūzijos triumfas – įvarčių lietuje nukovė Kroatiją ir tapo pasaulio čempione