Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Per olimpiadą Londono oro uosto keleiviai gali patirti daugybę nepatogumų, nes visas dėmesys bus sutelktas sportininkams

Dėl šiemet vasarą Londone vyksiančios olimpiados paprasti didžiausio Didžiosios Britanijos Heathrow oro uosto keleiviai patirs daugybę nemalonumų – visas dėmesys bus sutelktas į sporto delegacijas ir aistruolius iš viso pasaulio, praneša dailymail.co.uk
Londono Heathrow oro uostas
Londono Heathrow oro uostas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šių metų liepą–rugpjūtį keleiviai, keliausiantys per Heathrow oro uostą Londone, jau pratinami prie minties, kad jei jie nevyksta į olimpines žaidynes, teks susitaikyti su vėluojančiais arba atidedamais skrydžiais. Taip pat tikimasi didesnių nei įprastai eilių, o pirmenybė visais atvejais bus teikiama arba sportininkams, arba sirgaliams.

Planuojama, kad per Heathrow oro uostą į Londoną atvyks 80 proc. visų į olimpiadą vykstančių atletų, trenerių, rėmėjų, spaudos atstovų ir pan. Numatoma, kad didžiausias keleivių srautas bus rugpjūčio 13-ąją – dieną po olimpiados uždarymo ceremonijos.

Ši diena greičiausiai bus pati užimčiausia diena oro uostui per visą jo gyvavimo istoriją, mat jau dabar žinoma, kad reikės pervežti 218 tūkst. lagaminų. Heathrow atstovas sakė, kad oro uostas yra pajėgus susitvarkyti su tokiu krūviu. Apie 15 proc. bagažo sudarys įvairi sportinė įranga – dviračiai, kanojos ir pan.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius