Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2012 08 15, 09:52

Plimute neleista perdažyti pašto dėžutės aukso spalva Rūtos Meilutytės garbei

Britų karališkasis paštas atmetė Plimuto miesto prašymą perdažyti šio miesto pašto dėžutes pagerbiant olimpinių žaidynių herojus Rūtą Meilutytę ir Tomą Daley, skelbia thisisplymouth.co.uk. Buvo siekta pašto dėžutes nudažyti aukso ir bronzos spalvomis – taip simbolizuojant šiame mieste besitreniruojančios R.Meilutytės iškovotą aukso medalį ir šuolių į vandenį rungtyje bronzą laimėjusio T.Daley pasiekimą.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Karališkasis paštas leido perdažyti raudonas pašto dėžutes aukso spalva tuose miestuose, kuriuose gimė aukso medalius olimpinėse žaidynėse laimėję Didžiosios Britanijos sportininkai.

Tačiau R.Meilutytė aukso medalį laimėjo kaip Lietuvos atstovė, o T.Daley iškovojo bronzos, o ne aukso medalį.

Tiesa, Plimuto žmonės neketina lengvai pasiduoti. Komunikacijos įmonių darbuotojų profsąjungos atstovas Chrisas Webbas teigia, kad yra gauta pakankamai lėšų, kad būtų nudažytos pašto dėžutės. Jis teigia, kad viena pašto dėžutė galėtų būti nudažyta aukso, kita bronzos spalva, kitas variantas – pašto dėžutė nudažyta pusiau bronzos, pusiau aukso spalva arba netgi Didžiosios Britanijos olimpinės rinktinės žaidynėse spalvomis.

Apie R.Meilutytę jis sakė, kad sportininkė „buvo įvaikinta mūsų miesto žmonių“.

Tačiau karališkojo pašto spaudos tarnyba informavo, kad nors ir buvo gauta prašymų dėl išimčių padarymo, nutarta nebeperdažinėti pašto dėžučių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min