Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 26d. 13:31

Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta į Londono vasaros olimpines žaidynes

Prezidentė Dalia Grybauskaitė
Dž.. G. Barysaitės nuotr. / Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta į 2012 metų vasaros olimpines žaidynes. Šalies vadovė Londone dalyvaus olimpiados atidarymo ceremonijoje, stebės plaukiko Giedriaus Titenio pasirodymą kvalifikacinėse 100 metrų plaukimo varžybose bei drauge su Lietuvos krepšinio gerbėjais žiūrės Lietuvos ir Argentinos vyrų rinktinių dvikovą olimpiniame krepšinio turnyre.

„Olimpiada – kiekvieno sportininko tikslas. Įgyvendindami savo svajones ir dalyvaudami olimpinėse žaidynėse mūsų atletai kartu įgyvendina ir visos Lietuvos svajonę. Sunkus darbas, atkaklumas ir, svarbiausia, pergalių siekis dviem savaitėm suvienija visą šalį ir uždega viso pasaulio lietuvius gyventi olimpiniu ritmu. Tai – įkvepianti akimirka, kurios laukiame ketverius metus“, – sakė prezidentė.

Valstybės vadovė vizito Londone metu taip pat lankysis olimpiniame kaimelyje ir susitiks su mūsų šalies olimpinės delegacijos atstovais, kuriems perduos iš Lietuvos atvežtą simbolinę olimpinę liepsną bei dalyvaus Karalienės Elizabeth II rengiamame priėmime Bakingamo rūmuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min