Rokas Milevičius Londono olimpinėje regatoje smuktelėjo į 41-ąją poziciją

Londono vasaros olimpinių žaidynių buriavimo regatos vyrų „Laser“ klasėje startuojantis Rokas Milevičius penktadienį aštuntajame plaukime finišavo 43-as bei su 261 baudos tašku tarp 49 buriuotojų smuktelėjo į 41-ąją poziciją iš 37-osios.
Rokas Milevičius
Rokas Milevičius / sportas.info nuotr.

Aštuntąjį plaukimą laimėjo ir lyderiu bendroje įskaitoje tapo pasaulio čempionas australas Tomas Slingsby'is (23 b. tšk.), aplenkęs Coliną Chengą iš Singapūro ir Urugvajaus buriuotoją Alejandro Foglią Costą.

Bendrojoje įskaitoje pirmavęs Pavlosas Kontidesas iš Kipro aštuntajame etape finišo liniją kirto septintas ir su 28 baudos taškais smuktelėjo į antrąją vietą, o trečias bendroje įskaitoje lieka kroatas Tonis Stipanovičius, kurio sąskaitoje – 40 baudos taškų.

Olimpinio čempiono titulą ginantis britas Paulas Goodisonas (71 baudos taškas) lieka aštuntas.
Paskutiniai du atrankos varžybų plaukimai – devintas ir dešimtas – vyks šeštadienį.