Rubenas Limardo ir Jiyeon Kim – fechtavimosi varžybų olimpiniai čempionai

Olimpinis čempionas Rubenas Limardo
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Olimpinis čempionas Rubenas Limardo
Šaltinis: BNS
0

Londono olimpinių žaidynių aukso medalius fechtavimosi varžybose trečiadienį iškovojo Venesuelos rapyrininkas ir Pietų Korėjos kardininkė.

Pirmąjį aukso medalį savo šaliai šiose žaidynėse iškovojęs Rubenas Limardo iš Venesuelos rapyrininkų varžybų finale 15:10 įveikė norvegą Bartoszą Piaseckį, o bronza atiteko Pietų korėjiečiui Jinsunui Jungui, kuris mažajame finale 12:11 privertė pasiduoti amerikietį Sethą Kelsey'ų.

Moterų kardininkių varžybų finale Pietų Korėjos fechtuotoja Jiyeon Kim 15:9 nugalėjo planetos čempionę rusę Sofiją Velikają. Bronza atiteko ukrainietei Olgai Charlan, kuri dvikovoje dėl trečiosios vietos 15:10 įveikė paskutinių dviejų olimpiadų čempionę lietuvių kilmės amerikietę Mariel Zagunis.