Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 31d. 14:05 , atnaujinta: 2012 liepos 31d. 19:33

Rūta Meilutytė dėkoja visiems „Facebook“ tinkle: neįtikėtina, kaip žmonės mane palaiko. Man tokia didelė garbė!

Rūta Meilutytė
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rūta Meilutytė

Lietuvos herojė plaukikė Rūta Meilutytė po auksinio triumfo Londono olimpinėse žaidynėse sulaukė tikros sveikinimų jūros. Antradienį popiet „Facebook“ tinkle sportininkė viešai padėkojo visiems, kurie ją palaikė.

R.Meilutytė į savo gerbėjus kreipėsi ir lietuvių, ir anglų kalbomis. 

„Norėčiau labai padėkoti savo pirmajam treneriui, visiems iš Šilainių baseino, kurie man buvo ir vis dar yra kaip šeima. Už viską jūsų tikrai nepamiršau. Taip pat visiems, kurie man yra padėję ir taip pat savo dabartiniam treneriui. Taip pat ačiū svarbiausiems – šeimai ir draugams, kurie yra visada šalia“, – savo brangiems žmonėms dėkojo olimpinė čempionė.

Dabar jaučiuosi fantastiškai, neįtikėtina, kaip žmonės visur, ir ypač Lietuvoje, mane palaiko ir dėl manęs džiaugiasi.

Anglų kalba siųsta žinutė buvo labai emocinga, R.Meilutytė prisipažino, kad vis dar negali patikėti tuo, kas įvyko.

„Dėkoju visiems, kurie mane palaikė per praėjusius keletą metą ir ypač pastaruoju metu. Ačiū žmonėms iš Plimuto, kurie sirgo už mane! Taip pat ačiū mano treneriams – Jonui Ruddui ir Lindsay Dunn. Aš vis dar negaliu tuo patikėti, man prireiks kelių dienų, kad aš atsigaučiau po šio šoko. Dabar jaučiuosi fantastiškai, neįtikėtina, kaip žmonės visur, ir ypač Lietuvoje, mane palaiko ir dėl manęs džiaugiasi. Man tai tokia didelė garbė! Negaliu patikėti! AČIŪ JUMS“, – vis dar sužavėta buvo R.Meilutytė.

Taip pat plaukikė išreiškė viltį, kad pagerės dabartinė plaukimo situacija Lietuvoje: „Negaliu apsakyti kaip jaučiausi stovėdama ant pakylos, kojos linko, širdis iš krūtinės vos neiššoko. Tikiuosi dabartinė plaukimo situacija Lietuvoje pagerės ir žmones pradės labiau domėtis plaukimu, taip pat ir kitomis sporto šakomis tokiomis, kaip gimnastika, boksu  dziudo, atletika ir kt.“

Olimpinė čempionė R.Meilutytė turėjo maloniai nustebti išvydusi, kaip sparčiai per 24 valandas išaugo jos gerbėjų ratas. Dar pirmadienio rytą sportininkės gerbėjais „Facebook“ tinkle buvo tapę keli tūkstančiai žmonių, o antradienio vidurdienį – jau per 30 tūkstančių. 

R.Meilutytės pasirodymas olimpiniame baseine dar nebaigtas. Rytoj jos laukia 100 metrų atranka laisvuoju stiliumi rungtyje. Taip pat plaukikė dar startuos 50 metrų laisvuoju stiliumi kvalifikacijoje. 

Visų Lietuvos sportininkų varžybų Londono olimpinėse žaidynėse tvarkaraštį rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min