2012 08 05 /19:54

Simona Krupeckaitė sprinto lenktynėse įveikė baltarusę Olgą Panariną ir iškopė į ketvirtfinalį

Sekmadienį Londono olimpinėse žaidynėse dviračių varžybų treke vyksta moterų sprinto rungtis, kurioje kovoja ir pasaulio vicečempionė Simona Krupeckaitė.
Simona Krupeckaitė
Simona Krupeckaitė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Atrankos varžybose lietuvė 200 m įveikė per 11,234 sekundės ir liko aštunta. Tai lėmė šešioliktfinalyje susitikti su vienuoliktąją vietą užėmusia olande Willy Kanis (11,322 sek.).

Greičiausiai atrankoje važiavo olimpinė ir šešiskart pasaulio čempionė britė Victoria Pendleton. Ji kvalifikacijoje sugaišo 10,724 sekundės ir 0,239 sekundės pagerino pačiai keturis metus priklausiusį olimpinį rekordą.

Antrą ir trečią vietas atrankoje užėmė Pekino žaidynių sprinto sidabrą bei bronzą laimėjusios atitinkamai australė Anna Meaers (10,805 sek.) bei kinė Shuang Guo (11,020 sek.).

ATNAUJINTA 18.28 VAL. S.Krupeckaitė prasimušė į rungties aštunftinalį. Distanciją įveikusi per 11,528 sek. lietuvė įveikė Olandijos trekininkę Willy Kanis.

Lietuvos dviratininkės varžovė aštuntfinalyje paaiškės po šešioliktfinalio paguodos važiavimo, kuriame kovos šešioliktfinalyje nesėkmes patyrusios dviratininkės.

ATNAUJINTA 19.54 VAL. Simonai Krupeckaitei pavyko patekti į ketvirtfinalį. Distanciją įveikusi per 11,486 sekundės dviratininkė įveikė Baltarusijos sportininkę Olgą Panariną.

Varžybų ketvirtfinalis vyks pirmadienio vakarą nuo 19 val. 45 min.

S. Krupeckaitei tai trečiosios olimpinės sprinto varžybos – 2004-aisiais Atėnuose ir 2008-aisiais Pekine ji užėmė aštuntąsias vietas.