Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 rugpjūčio 18d. 11:35

Tarp Rūtos Meilutytės šeimos ir pirmojo trenerio Giedriaus Martinonio – nesantaikos žaibai

Dalia Grybauskaitė, Rūta Meilutytė, Dalia Grybauskaitė ir Giedrius Martinionis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Dalia Grybauskaitė, Rūta Meilutytė ir Giedrius Martinionis
Londono olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės šeima stojo į viešą karą prieš pirmąjį plaukikės trenerį Giedrių Martinonį.

Čempionės tėvą Saulių Meilutį, jo mamą Aldoną Meilutienę ir gyvenimo draugę Rasą Švenčionienę supykdė G.Martinonio pasisakymai spaudoje apie buvusios auklėtinės šeimą, britą trenerį Jonathaną Ruddą ir samprotavimai apie tai, kad didžioji dalis 200 tūkst. litų britui skirtos premijos priklauso jam, treneriui, mokiusiam plaukti R. Meilutytę Šilainių baseine.

Į „Kauno dienos“ redakciją atėjusi R.Meilutytės šeima viešai pareiškė, kad nė už ką nesutiktų, kad iš 200 tūkst. litų brito trenerio J.Ruddo premijos už olimpinį lietuvės auksą atitektų G.Martinoniui.

Pirmasis R.Meilutytės treneris G.Martinonis kaltinimus negarbingu elgesiu atmetė ir teigė visada rūpinęsis mergaitės gerove bei buvęs jai labai artimas. Jis pridūrė negalintis suprasti, kodėl buvusios auklėtinės tėvas S. Meilutis apie jį pasakoja, anot jo, nebūtus dalykus.

„Bet skaudžiausia, kad tėvas man net ačiū nepasakė, net rankos nepaspaudė. O aš jį kažkada turėjau įtikinėti, įkalbinėti leisti Rūtai plaukti. Tai aš ją įkalbėjau išvažiuoti“, – „Kauno dienai“ sakė G.Martinonis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

07:19
03:08
07:33

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min