Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 3d. 11:11

Vietos Londono olimpiadoje neturinti Daina Gudzinevičiūtė: „Manau, kad man atsiųs vardinį kvietimą“

Daina Gudzinevičiūtė
Alfredo Pliadžio nuotr. / Daina Gudzinevičiūtė
Sidnėjaus olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė neturi garantuotos vietos Londono olimpinėse žaidynėse. Nepaisant to, 46-erių šaulė į skriejančius taikinius ruošiasi žaidynėms, nes tiki sulauksianti vardinio kvietimo.

– Ko tikitės iš šių metų? – sportas.info paklausė D.Gudzinevičiūtės.

– Atsakysiu, kaip ir kiekvienas sportininkas – tai olimpiniai metai. Pirmiausia tikiuosi patekti į olimpiadą, į kurią dar nepatekau. Ir joje pasirodyti, kaip įmanoma geriau.

– Kaip tai turėtų vykti?

– Manau, kad man atsiųs vardinį kvietimą. Aš su tokiu kvietimu važiavau į Sidnėjų. Prieš tai buvau gavusi tokį kvietimą į Barseloną. Tik tada manęs į žaidynes nenuvežė. Tai spręsis vėlyvą pavasarį. Bet šansai – labai dideli.

– Tų vardinių kvietimų būna daug?

– Jų būna nedaug. Yra atitinkami kriterijai, pagal kuriuos jie yra dalinami. Vienas iš tų kriterijų yra, kad pakviestasis būtų ne šiaip sau kažkas, o rimtas personažas. Manau, aš visiškai atitinku tą kriterijų. Atsižvelgiama dar ir į tai, kad būtų aktyvi šalies federacija, bet neturėtų licencijų. Šiuo metu Lietuva neturi nė vienos licencijos. Tiesa, yra jaunų šaulių, kurie pavasarį gali laimėti ją, turi dar šansų. Aš irgi turėjau šansų, bet nelaimėjau. Priklausys ir nuo jų.

– Išeina, kad turėtumėt sirgti prieš lietuvius, nes kitaip prarasit šansus startuoti Londone?

– Net jeigu jie ir laimėtų, tai dar nereikštų, kad man tikrai to vardinio pakvietimo neduos. Nes jie labai atsižvelgia į tai, kad kvietime būtų girdėtas vardas, kuris dėl tam tikrų priežasčių nepateko. Juo labiau kad šiuo atveju aš turiu ir šiokį tokį pasiteisinimą. Tai yra metai prarasti dėl sveikatos. Turiu ir neblogus rezultatus per paskutinį olimpinį ciklą. Buvau  ir Europos vicečempionė ir laimėjau vieną iš pasaulio taurės etapų – rezultatai pakankamai aukšti.

– Gauti kvietimą paskutiniu momentu... O kaip pasiruošimas?

– Bet kokiu atveju aš ruošiuosi olimpiadai. Kol aš negavau neigiamo atsakymo, aš jai ruošiuosi, nes jei lauksi atsakymo, po to bus per vėlu ruoštis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

sportas.info

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

17:35
01:02
46:06

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min