2012 08 10 /18:53

Vilma Rimšaitė nepateko į Londono olimpiados mažųjų dviračių kroso moterų rungties finalą

Londono vasaros žaidynių mažųjų dviračių kroso (BMX) moterų pusfinalio etape Vilma Rimšaitė per tris važiavimus surinko 19 taškų, savo grupėje liko septinta bei nepateko tarp aštuonių dalyvių, kurios finale tęs kovą dėl medalių.
Vilma Rimšaitė
Vilma Rimšaitė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Savo pusfinalio važiavime 29-erių šiaulietė pirmą bei antrą kartą finišavo septinta, o trečią – penkta.

Tarp penkiolikos pusfinalio varžybas baigusių (startavo 16) dviratininkių V. Rimšaitės rezultatas buvo tryliktas-penkioliktas kartu su latve Sandra Aleksejeva bei australe Lauren Reynolds.

Pusfinalio varžybų nebaigė po griūties traumą patyrusi 21-erių metų brazilė Squel Stein, kuri šių metų pasaulio čempionate buvo iškopusi į finalą.

Pusfinalyje sėkmingiausiai trissyk trasą įveikė bei favoritėmis finale kovojant dėl medalių bus kolumbietė Mariana Pajon (3 tšk.), australė Caroline Buchanan (4 tšk.), olimpiados šeimininkė Shanaze Reade (5 tšk.) ir prancūzė Magalie Pottier (6 taškai).

V.Rimšaitė olimpiadoje dalyvavo neišsigydžiusi sužeidimų, kuriuos patyrė birželį. Medikai sportininkei rekomendavo praleisti olimpines žaidynes, tačiau žaidynių debiutantė atsisakyti savo svajonės nė neketino.

ATNAUJINTA 18.45 VAL. Finaliniame važiavime geriausiai pasirodė kolumbietė Mariana Pajon, kuri savo šaliai iškovojo pirmąjį aukso medalį Londono olimpiadoje. Sidabras atiteko australei Sarah Walker, bronza – olandei Laurai Smulders.