Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 24, 22:25

Kartu su Dominikos, Singapūro, Eritrėjos ir Guamo vėliavomis olimpiniame kaimelyje iškilo ir Lietuvos Trispalvė

Liepos 24 d. olimpiniame kaimelyje oficialiai pakelta Lietuvos vėliava. Tos pačios ceremonijos metu buvo pakeltos ir Dominikos, Singapūro, Eritrėjos ir Guamos vėliavos.
Ceremonijos akimirka
Ceremonijos akimirka / Broniaus Čekanausko nuotr.

Iškilminga ceremonija truko apie pusvalandį: vyko fiesta, kurios metu karnavaliniais drabužiais vilkintys jaunuoliai šoko, dainavo ir dviračiais važiuodami kvietė į olimpinį kaimelį. Delegacijos į iškilmių areną atėjo raudonu kilimu, ant kurio visų žaidynėse dalyvaujančių šalių kalbomis puikuojasi užrašas „Sveiki atvykę“.

Lietuvos misijos vadovas Algirdas Raslanas ir olimpinio kaimelio vicemerė Tessa Jowell apsikeitė dovanomis: lietuviai įteikė merei gintarinį Lietuvos žemėlapį, o merė – sidabrinę atvirutę su Londono vaizdais. Beje, vicemerė buvo tikrai sužavėta LTOK dovana, nes jos atstovas po ceremonijos padėkojo A.Raslanui.

Buvo sugrotas Lietuvos himnas, pakelta vėliava, mūsų misijos vadovas pasirašė ant stiklo lentos, ant kurios istorijai liks visų šalių misijos vadovų parašai. Iškilmėse dalyvavo Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Oskaras Jusys, ambasados darbuotojai, Londone dirbantys Lietuvos verslininkai ir, žinoma, olimpinės delegacijos nariai – sportininkai , treneriai, medikai.

Broniaus Čekanausko nuotr./Ceremonijos akimirka
Broniaus Čekanausko nuotr./Ceremonijos akimirka
Broniaus Čekanausko nuotr./Ceremonijos akimirka
Broniaus Čekanausko nuotr./Boksininkai E.Petrauskas ir E.Kavaliauskas
Broniaus Čekanausko nuotr./Ceremonijos akimirka
Broniaus Čekanausko nuotr./Tessa Jowell ir A.Raslanas

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min