Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 24d. 08:44

Londono olimpiniame kaimelyje apsistojo Lietuvos plaukikai, atvyko valtys bei medicinos įranga

Lietuvos plaukikai atvyksta į olimpinį kaimelį
B.Čekanausko nuotr. / Lietuvos plaukikai atvyksta į olimpinį kaimelį

Pirmadienį į Londono vasaros olimpinių žaidynių kaimelį po treniruočių stovyklos Plimute atvyko Lietuvos plaukikai Vytautas Janušaitis, Giedrius Titenis, Rūta Meilutytė, Mindaugas Sadauskas bei treneriai Žilvinas Ovsiukas ir Jonathanas Ruddas.

R. Meilutytė Londono olimpiniame baseine dalyvaus trejose rungtyse – krūtine (100 m) ir laisvuoju stiliumi (50 m ir 100 m).

G. Titenis ir V. Janušaitis – plauks dvi distancijas: pirmasis 100 m ir 200 m krūtine, o antrasis – 200 m kompleksiniu būdu ir 100 m peteliške.

Du nuotolius laisvuoju stiliumi planavo įveikti ir M. Sadauskas, bet mandatinėje komisijoje paaiškėjo, kad Tarptautinė plaukimo federacija jam leido startuoti tik 100 m distancijoje.

Prieš vidurnaktį pirmąjį savo ilgos kelionės punktą pasiekė irkluotojų Mindaugo Griškonio, Donatos Vištartaitės, Rolando Maščinsko ir Sauliaus Ritterio valtys, Egidijaus Balčiūno baidarė, Jevgenijaus Šuklino kanoja ir dešimtkovininko Dariaus Draudvilos kartys bei medicinos įranga ir medikamentai.

Per 30 valandų du Lietuvos olimpinio sporto centro darbuotojai – 1976 metų Monrealio žaidynių dalyvis Antanas Čikotas ir kitas buvęs irkluotojas Kęstutis Bartkus – įveikė atstumą nuo Vilniaus iki Lietuvių sodybos-viešbučio, esančio apie 80 km nuo Londono. Ten valtys ir jas atgabenę sporto darbuotojai liko nakvoti.

Antradienį valtys bus nugabentos į olimpinį irklavimo kanalą. Patys irkluotojai į olimpinį kaimelį, kuriame pirmasis apsigyvens misijos vadovo pavaduotojas Einius Petkus, atvyks trečiadienį.

Antradienį atidaroma olimpinė linija žaidynes aptarnaujančiam transportui, kadangi iki šiol bene didžiausia problema Londone buvo eismo kamščiai.

Broniaus Čekanausko nuotr./Lietuvos plaukimo rinktinė
Broniaus Čekanausko nuotr./Lietuvos plaukimo rinktinė
Broniaus Čekanausko nuotr./Valtys
Broniaus Čekanausko nuotr./Valtys

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min