Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 5d. 19:52

„Omnitel 1000 km“ lenktynėse dėl pergalės kovos ne tik vyrai

Iveta Slaboševičiūtė
Iveta Slaboševičiūtė

“Omnitel 1000 km” lenktynių dalyvių gretas papildys dar viena komanda – “Techninis projektas racing”. Tai išskirtinė komanda, nes jai atstovauja jauniausia šių lenktynių mergina Iveta Slaboševičiūtė.

Buvusi „Iveta Racing“ komanda šiemet pakeitė pavadinimą, o jos sudėtis pasipildė dar trimis sportininkais – prie Ivetos Slaboševičiūtės prisijungė Mantas Vaičiūnas, Remigijus Devainis ir Mindaugas Rudys. Tai jauni, ambicingi, ryžtingi sportininkai, kurie yra treniruojami žinomo lenktynių komandos vadovo ir trenerio, praeityje taip pat dalyvavusio šiose lenktynėse – Raimundo Slaboševičiaus. Sudėjus Raimundo patirtį ir žinias bei lenktynininkų užsispyrimą ir ryžtą, komanda sieks geriausių rezultatų.

Iveta Slaboševičiūtė – daugeliui jau pažįstama automobilių sporto atstovė. Savo sportinę karjerą pradėjusi nuo motorolerių varžybų, neilgai trukus išvažiavo į ralio trasas kaip šturmanė ir pasisėmusi patirties iš savo tėčio, jau 2005 metais Iveta pradėjo pati vairuoti lenktyninį automobilį – startavo “1003 km” bei “4 valandų” lenktynėse.

Šiemet komanda lenktyniaus “Volkswagen Polo” automobiliu, kuris yra grėsmingas konkurentas bet kuriai kitai komandai savo klasėje. Šis automobilis jau yra laimėjęs “Omnitel 1000 km” lenktynes savo klasėje.

Šiuo metu “Techninis projektas racing” komandos nariai intensyviai treniruojasi ir ruošiasi varžyboms.

Eriko Ovčarenko/dienraačio 15 minučių nuotr. /Ne vieną trofėjų žiedinių lenktynių trasose iakovojusi I.Slaboaevičiūtė pripažino, jog vyrai automobilius vairuoja geriau nei moterys.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. /Ne vieną trofėjų žiedinių lenktynių trasose iškovojusi I.Slaboševičiūtė

Štai kaip 4 valandų lenktynėse važiuoja šios komandos "Volkswagen Polo":

VIDEO: Kacergine

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min