Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Omnitel 1000 km lenktynėse“ spaudos atstovų darbą palengvino 4G LTE ryšio galimybės

„Omnitel 1000 km Lenktynės“
Organizatorių nuotr. / „Omnitel 1000 km Lenktynės“
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį savaitgalį Palangoje vykusiose „Omnitel 1000 km lenktynėse“ dirbę spaudos atstovai turėjo galimybę naudotis „Omnitel“ 4G LTE mobiliuoju internetu. Itin spartaus duomenų įkėlimo galimybės pravertė ne tik renginyje dirbusiems fotografams – ketvirtosios kartos ryšys buvo pasitelktas ir vaizdo transliacijai.

Lenktynėse dirbantiems spaudos fotografams itin svarbu kuo skubiau į internetą įkelti nuotraukas su karščiausiomis lenktynių akimirkomis. Išbandę „Omnitel“ 4G ryšį, fotografai liko patenkinti jo galimybėmis ir teigė, kad esant pakankamai plačiam 4G tinklo aprėpimui, jie prioritetą teiktų būtent šiam ryšiui, kuris renginio metu užtikrino 15-25 Mbps įkėlimo spartą. Ji visiškai atitiko spaudos fotografų poreikius, kuriems dažnai tenka per trumpą laiką įkelti keliasdešimt daugiau kaip 10 MB dydžio nuotraukų.

Lenktynių metu 4G ryšio galimybės pirmą kartą buvo išbandytos ir vaizdo transliacijai – viena lenktynių eigą filmavusi kamera vaizdo perdavimui naudojo būtent šį ryšį. Transliacijos metu perduodamo vaizdo kokybė nieko nenusileido įprastiems vaizdo perdavimo metodams.

„4G LTE ryšys yra premjera ir technologinė revoliucija bet kuriose lenktynėse. 4G leidžia mobilųjį internetą pasitelkti ten, kur anksčiau jo naudojimas buvo sunkiai įsivaizduojamas, o pirmieji praktiniai 4G pritaikymo atvejai rodo, kad šis ryšys gali atitikti net itin didelius reikalavimus spartai ir kokybei keliančių profesionalų poreikius,” – sakė „Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis.

Šių metų balandžio pabaigoje, „Omnitel“ pirmoji Lietuvos vartotojams pasiūlė ketvirtosios kartos 4G LTE technologijos mobiliojo ryšio paslaugas. „Omnitel“ 4G ryšį įdiegė penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min