Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Omnitel 1000 km“ lenktynių kvalifikacija gyvai!

„Omnitel 1000 km lenktynių” antroji treniruotė
Valdo Jaručio ir Tomo Pikturnos nuotr. / „Omnitel 1000 km lenktynių” antroji treniruotė
Šaltinis: 15min
0
A A

„Omnitel 1000 km lenktynių“ trasoje prasidėjo kvalifikacija. Trisdešimt minučių truksiančioje sesijoje lenktynininkai dalinsis starto pozicijas rytojaus lenktynėms.

Lenktynių kvalifikacijoje lenktynininkai vartysis suskirstyti į grupes. Pirmieji startuoja automobiliai su iki 1,6 l. darbinio tūrio varikliais.

17:53

Kol kas lenktynių trasoje greičiausias Martynas Samuitis su "Honda Civic Type-R"

17:58

Nuo lyderio dvi su puse sekundės atsilieka "Rimo" komandos atstovas Rimantas Blažulonis su dyzeliniu BMW.

18:02

"Ataka Racing" komandos lenktynininkas Karolis Šikšnelis per greitai atvažiuoja į posūkį ir į jį nepataiko. Lenktynininko džiaugsmui, toje vietoje paliktas dešimties metrų asfalto ruožas lenkynininkų klaidoms, kuriame jis apsisuka ir grįšta į lenktynes.

18:11

Įtempta kova vyksta tarp vienodais "Honda Civic Type-R" automobiliais važiuojančių "Helios Sport" ir svečių iš Latvijos "Papa's Racing Team" dėl trečiosios vietos grupėje. iki šios grupės kvalifikacinių važiavimų pabaigos likus mažiau nei penkioms minutėms, aštuoniom dešimtosiomis greitesni "Helios Sport" komandos lenktynininkai.

18:24

"Slikas" komandos atstovai su "VW Lupo" automobiliu kol kas devinti. Nuotraukoje jie įveikia pavojingą posūkį, kuriame treniruočių metu padangų krūvą išvertė "Autochemija" komandos lenktynininkai su "Nissan 350Z" automobiliu.

 

15min.lt nuotr./"VW Lupo GTI"
15min.lt nuotr./"VW Lupo GTI"

 

18:28

Pasibaigė pirma kvalifikacinių važiavimų dalis. Kol kas greičiausi "BMP - Martin Sport" komandos lenktynininkai "Honda Civic Type-R" automobiliu. Toliau, "Rimo" komanda su "BMW 330d", treti - "Helios Sport" su "Honda Civic Type-R".

Į trąsą ruošiasi išvažiuoti kitų klasių atstovai. Šiame važiavime matysime rimčiausius kandidatus tapti nugalėtojais - "Fuchs" komandą iš Lenkijos su "Ferrari F430", "Oktanas Racing" su "Porsche 997 GT3" ir kitus lenktynininkus.

18:38

Ne visiems sekasi. Latvių komandai "HGK Motorsport" kvalifikacija nenusisekė. Sugedo jų "BMW 320" automobilis. Lenktynių techninės pagalbos automobilis jį nutempė komandos technikams. Iki rytojaus lenktynių likus daugiau nei aštuoniolikai valandų mechanikai turės pasistengti iš peties ir suremontuoti automobilį.

 

15min.lt nuotr./"HGK Motorsport BMW 320"
15min.lt nuotr./"HGK Motorsport BMW 320"

 

18:41

Kaunasi lyderiai! Aiškėja tikras lenktynininkų pajėgumas. Šiuo metu vieną po kito geriausius laikus suka "Oktanas Racing" su "Porsche", "Fuchs" su "Ferrari", "Bauer Motorsport" su "AMG Kit Car" ir olandai "KS Motorsport" su "BMW". Spėjame, jog trasoje vyksta kova dėl pirmosios startinės pozicijos!

18:58

Įpusėjus antrajai kvalifikacijos daliai, lyderių ketvertukas išlieka tas pats. Tiesa, pozicijos pasikeitę. Pirmauja "Fuchs" komanda su "Ferrari", antri - "Oktanas Racing" "Porsche", treti - "KS Motorsport" "BMW", o ketvirti - "Bauer Racing" su "AMG Kit Car".

Tuo tarpu "51 State - Gecko Racing" automobilis "Spire GTR" iš posūkio išvažiuoja apsipylęs juodais dūmais. Tikėkimės dūmai netrukdys ryt įveikti 1000 km.

 

15min.lt nuotr./"51 State - Gecko Racing" komandos "Spire GTR"
15min.lt nuotr./"51 State - Gecko Racing" komandos "Spire GTR"

 

19:03

Robereto Kupčiko vairuojamas "Oktanas Racing" "Porsche" pagerino kvalifikacinių važiavimų rekordą ir aplenkė "Ferrari". Roberto laikas - 1:20:151

19:06

Už lyderių ketvertuko rikiuojasi "BBK Racing" su "Mitsubishi Colt", "Autochemija Team" su "Nissan 350Z", "Scaent Baltic Team" su "BMW M3", "Alfa Romeo Klubas" su "Alfa Romeo 155", "Cargo Vilnius" su "Porsche 944" ir "51 State - Gecko Racing" su "Spire GTR".

19:08

Iki kvalifikacijos pabaigos likus mažiau nei trims minutėms, olandas Steve Vanbellingen apsuka greičiausią rata - 1:20:112. Laukiame konkurentų atsako.

19:17

Paskutiniuose keliuose ratuose lyderiai vienas po kito gerino laiką ir keitėsi vietomis. Bet greičiausi šiandien - "KS Motorsport" lenktynininkai iš Olandijos su "BMW Silhuette" automobiliu! 1:19:616

Antri - "Oktanas Racing" su "Porsche 997 GT3", Roberto Kupčiko vairuojamas automobilis nuo lyderių atsiliko lygiai tris dešimtasias sekundes.

Beveik vieną sekundę nuo greitųjų olandų atsilikę lenkai "Fuchs" rytojaus lenktynėse startuos iš trečiosios pozicijos.

19:25

Primename, jog rytojaus lenktynes gyvai galėsite stebėti mūsų portale adresu www.15min.lt, o TV1 transliuojamus siužetus iš lenktynių www.15min.tv.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min