Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policija pasirengusi iškilmingam krepšininkų sutikimui

Nelaimės keliuose
Dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Nelaimės keliuose.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį 21 val. iš Turkijoje vykusio Pasaulio krepšinio čempionato grįžta bronzą laimėjusi Lietuvos rinktinė, teigiama Vilniaus apskrities policijos išplatintame pranešime spaudai.

 Vilniaus apskrities policija atsakingai ruošiasi nugalėtojų sutikimui. Mieste dirbs papildomos policijos pajėgos, pareigūnai daug dėmesio skirs žmonių saugumui. 

Krepšininkai iš Vilniaus oro uosto autobusu važiuos į Rotušės aikštę, kur 22 val. prasidės iškilminga nugalėtojų pagerbimo ceremonija. Autobusas važiuos Vilniaus gatvėmis, patogiausia pamatyti  krepšininkus bus Gedimino pr., atkarpoje nuo Nepriklausomybės iki Kudirkos aikštės. Pareigūnai įspėja, kad sirgaliai nesusigundytų vykti į Vilniaus tarptautinį oro uostą, kadangi ten pasitikti krepšininkų nebus galima. Į Vilniaus tarptautinį oro uostą galės pakliūti tik ten dirbantys ir turintys bilietus skrydžiui asmenys.

Pareigūnai prašo vairuotojus paklusti jų reikalavimams ir automobilius statyti  stovėjimo aikštelėse, esančiose A.Tumėno g. (prie Seimo), Olimpiečių g. (prie Sporto rūmų) ir Tymo kvartale. Nuo 14 val. bus draudžiama parkuoti automobilius Vokiečių, Trakų, Didžiojoje gatvėse ir Rotušės aikštėje. Dėl  saugumo paliktos transporto  priemonės bus priverstinai nutempiamos.

  Nuo 18 val. ir renginio metu bus ribojamas eismas Senamiestyje ir draudžiamas eismas Trakų, Vokiečių,  Didžiojoje, Latako, Subačiaus, Etmonų, Stiklių gatvėse. 

Pareigūnai tikisi, kad krepšinio sirgaliai bus nusiteikę šventiškai, tolerantiški vieni kitiems, geranoriškai reaguos į pareigūnų prašymus, prireikus paklus teisėtiems pareigūnų reikalavimams ir bus išvengta bereikalingų incidentų ir nesusipratimų. 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min