Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Brangiausiame savaitiniame „PokerStars“ turnyre lietuvis laimėjo per 130 tūkst. litų

Pokeris
AP/Scanpix nuotr. / Pokeris
Šaltinis: 15min
0
A A

„Super Tuesday“ – taip vadinasi kiekvieną antradienį vykstantis didžiausios įpirkos savaitinis „PokerStars“ turnyras. Praėjusį antradienį šis turnyras surinko didžiausią kiekį žaidėjų per pastaruosius kelerius metus. 498 žaidėjai suformavo 498 tūkst. JAV dolerių prizinį fondą, kuri pasidalino 63 geriausieji. O pirmajai vietai skirtas išties įspūdingas 94620 dolerių prizas tapo didžiausiu per visą penkerių metų „Super Tuesday“ istoriją.

Tarp dalyvių buvo ir nemažai „PokerStars Pro“ bei „PokerStars Online“ komandų narių. Tačiau nei vienam jų nepavyko pasiekti netgi apmokamų vietų. Toliausiai nuėjusiu profesionalu tapo Jude „j.thaddeus“ Ainsworthas, kuris pasitraukė iš kovos likus 92 žaidėjams.

Likus 64 žaidėjams ir prasidėjus burbulo fazei žaidimas apmirė. Nė vienas iš dalyvių nenorėjo palikti turnyro taip arti prizų. Burbulo sprogimas įvyko tik po 40 minučių žaidimo. Tačiau netrukus po to nedaug žetonų turintys žaidėjai krito itin aktyviai. Vos per valandą nuo burbulo sprogimo prie stalų liko tik 18 žaidėjų. O prabėgus dar valandai buvo suformuotas finalinis stalas, prie kurio sėdo ir lietuvis, slapyvardžiu “shakalas”. “shakalas” ne tik pasiekė finalinį stalą, tačiau ir atsinešė prie jo pakankamai žetonų tam, kad taptų finalinio stalo žetonų lyderiu.

Žaidimo eigoje “shakalas” pašalino du žaidėjus. 6-oje vietoje palikti turnyrą jis privertė žaidėją pseudonimu „Ramux“, laikydamas tūzą ir dešimtakę „shakalas“ išlaikė pranašumą prieš oponento spalvą jungtas šešakę ir septynakę. O pagavęs bėgančią spalvą ir nulinčiavęs oponento tūzą bei valetą, su rankoje laikomais spalva jungtais tūzu ir dviake, ketvirtoje vietoje „shakalas“ privertė pasiduoti „cswilder“ . Tiesa, netgi po šios pergalės „shakalas“ tebebuvo mažiausiai žetonų turinčiu žaidėju. Prieš jo 492 tūkstančius stovėjo masyvus oponentai – 740 tūkst. turintis “BoskoRock” ir 1.26 milijono žetonų apglėbęs „MONSTER_DONG“.

Sulaukęs tinkamos progos „shakalas“ stūmė visus žetonus į priekį laikydamas tūzą ir valetą, tačiau jo priešininkas „BoskoRock“ atsakė su damomis ir jos atsilaikė. Taigi „shakalas“ paliko turnyrą trečioje vietoje papildydamas savo sąskaitą įspūdinga suma – 51045 doleriais arba beveik 131 tūkst. litų.

Reikia pabrėžti jog įpirka į brangiausia savaitinį „PokerStars“ turnyrą „Super Tuesday“ yra 1050 dolerių, tačiau „shakalas“ savo ruožtu į turnyrą pateko laimėjęs 4,40 dolerių įpirkos „3xTurbo“ atrankinį turnyrą su atsipirkimais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min