Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 1d. 13:09

Rekordinis Lietuvos pokerio žaidėjų kiekis šturmuoja „Eureka“ pokerio turą Latvijoje

Eureka pokerio turo Prahos etapo akimirka
PokerStars.net nuotr. / Eureka pokerio turo Prahos etapo akimirka

Jau šiandien, spalio 1 dieną, kaimyninėje Latvijoje startuoja „PokerStars“ organizuojamas „Eureka“ pokerio turas. Šiame festivalyje pasirodys ir didžiulis būrys mūsiškių. Bilietus ir pakuotes į „Eureka“ pagrindinį turnyrą, „PokerStars“ internetinio pokerio kambario kvalifikaciniuose turnyruose užsitikrino 27 tautiečiai, dar beveik antrą tiek lietuvių važiuoja savo jėgomis. Didžioji dalis mūsiškių jėgas išbandys pagrindiniame renginio turnyre, kiti gi renkasi šalutinius turnyrus ar aukštos įpirkos „High Roller“ kovą.

Jau dabar aišku, kad šis tarptautinis pokerio festivalis taps rekordiniu pagal dalyvių iš Lietuvos kiekį.

Eureka pokerio turo Rygos etapo metu, spalio 1-7 dienomis, pokerio entuziastai varžysis trylikoje turnyrų, kurių įpirkos svyruos tarp 110 ir 2 000 eurų. Jau šiandien startuos pirmasis turo mūšis – 110 eurų įpirkos atranka, kurios laimėtojai įgis teisę varžytis 2 000 eurų įpirkos “High Roller” kovoje. Aukštos įpirkos renginio startas numatytas spalio 2 dieną, o pagrindinė festivalio kova prasidės spalio 4 dieną, ketvirtadienį. „High Roller“ turnyre tikimės išvysti virš 10 Lietuvos atstovų, o pagrindiniame turnyre jų tikimasi sulaukti net apie pusšimtį!

Kviečiame susipažinti su išsamiu sąrašu žaidėjų kurie jau yra pakeliui, arba kraunasi lagaminus kelionei į Latviją:

1 100 eurų vertės bilietus į Eureka pagrindinį turnyrą “PokerStars” kambaryje vykusiuose kvalifikacinėse kovose užsitikrino Aurimas Laivys, Deivydas Bazaravičius, Vytautas Rybakas, Gytis Bernatavičius, Kasparas Klezys, Mantas Visockis, Laurynas Levinskas, Paulius Mikaliūnas, Saulius Astrauskas, Ignotas Vainoras, Mantas Štikelis, Kęstutis Gecevičius. Prie šaunios kompanijos prisidės ir žaidėjai, internetinėje erdvėje pažįstami slapyvardžiais “bmw750bmw”,  “huris20”. “kytcia”, “NaastyRiver”, “SPRINGOFF” ir “3RDNUTS”.

Sėkmingus pasirodymus “PokerStars” kambaryje lietuvaičiai surengė ne vien mūšiuose dėl bilietų į Rygą, o ir dėl kur kas brangesnių 1 800 eurų vertės turo pakuočių, į kurias įeina ne vien įpirka į Eureka pagrindinį turnyrą, bet ir kelionės bei apgyvendinimo Latvijos sostinėje išlaidos. Tokias pakuotes laimėjo Rytis Grūnovas, Stanislovas Kavoliūnas, Karolis Grybauskas, Liutauras Armanavičius, Aurimas Jakutis, Vygerdas Jonikas bei slapyvardžius “shurumburuum” ir “taipgera” „Pokerstars“ kambaryje pasirinkę žaidėjai.

Prie gausaus būrio interneto atrankų laimėtojų prisideda ir pokerio profesionalai bei mėgėjai, kurie į kovą stos, įpirką padengdami savo asmeninių pokerio kapitalų lėšomis. Šį Lietuvos pokerio meistrų sąrašą papildo Ričardas Vymeris, Algirdas Saveikis, Vincas Tamašauskas, Tomas Lazauskas, Karolis Sereika, Vytautas Semaška, Mantas Bagočius, Agnius Ismailovas, Artūras Randis, Karolis Jucius ir Justas Semaška.

PokerStars.net ir Vilniuje įsikūrusio sportinio pokerio klubo kvalifikacinės turnyrų serijos “PokerStars.net Eureka taurė” laimėtojas Rimantas Sirutis taip pat išbandys jėgas Eureka pokerio ture. Šį renginį pasirinko ir viena ryškiausių Lietuvos pokerio damų Ingrida Klassen, kuri įveikė “Players Choice” kvalifikaciją internete ir laimėtą 1 500 eurų vertės pakuotę pasirinko išnaudoti būtent Rygoje. Dar vienas lietuvis „bigniux“ į Eureka pagrindinį turnyrą įsipirko, naudodamas „PokerStars“ kambaryje surinktus žaidėjo taškus.

Apsilankyti Latvijoje planuoja ir puikiai Lietuvos pokerio visuomenei pažįstami Grigorijus Orlovas, Marius Mačiukas, Mantas Puidokas, Tomas Muraška, Laisvydas Vymeris, Evaldas Saulis, Vytenis Nariūnas ir Andrius Janca, tačiau nesame tikri, kad šiuos profesionalus pamatysime kovojant pagrindinio turnyro ringe. Tomas Beržinskas žada surengti pasirodymus šalutiniuose Eureka renginiuose, o Aleksandras Rusinovas į Rygą keliauja išskirtinai dėl 2 000 eurų įpirkos “High Roller” turnyro.

Nesunku suskaičiuoti, kad iš viso į Eureka pokerio turą išlydime apie 50 pokerio entuziastų, o dar tikrai atsiras ir tautiečių, apie kurių planus iš anksto nežinojome. Tad belieka laukti ir tikėtis šaunių rezultatų, kuriais džiaugtis galės tiek patys žaidėjai, tiek pokerio fanai iš visos Lietuvos.

15min.lt pokerio rubrikos komanda akylai stebės veiksmą Rygoje ir kasdien informuosime apie svarbiausius įvykius pokerio šventėje Latvijoje. Na, o jei nenorite laukti kasdienių apžvalgų – operatyvią informaciją apie lietuvių kovas Eureka pokerio turo renginiuose nuolat galėsite rasti mūsų profilyje „Facebook“ socialiniame tinkle – „15min Pokeris“.

Temos: 1 Pokeris
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min