Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 26d. 15:58

Tiklalaidėje „Pliusinė sesija“ V.Milbuto pasakojimas apie pokerį Šiaurės Kipre

Pokerio profesionalas Andrius Bielskis tęsia savo tinklalaidės „Pliusinė sesija“ kūrimą. Trečiame epizode jo pašnekovas - Šiaurės Kipre gyvenantis ir pokerio žaidėjo bei pokerio reporterio darbus ten derinantis kaunietis Vytautas Milbutas.

Vytautas Milbutas Lietuvos pokerio bendruomenėje ilgą laiką buvo žinomas „Begalybės“ pseudonimu. Kaunietis ilgą laiką žaisdavo būtent vieno stalo Sit&Go žaidimus, kur demonstravo solidžius rezultatus. V.Milbutas taip pat kelis metus ėjo ir Lietuvos sportinio pokerio federacijos (LSPF) prezidento pareigas.

Vėliau kuriam laikui iš Lietuvos pokerio bendruomenės akiračio dingęs vaikinas į pokerio pasaulį grįžo Šiaurės Kipre, kur ne tik žaidžia, bet ir dirba populiariame tarp lietuvių „Merit Casino“ pokerio klube.

Būtent apie Šiaurės Kiprą, "Merito" serijas ir pokerio reporterio darbo specifiką kalbama "Pliusinės sesijos" trečiame epizode.

Primename, kad a​​​nkstesniuose tiklalaidės epizoduose Andrius Bielskis kalbino žaidimo profesionalus Tomą Jozonį ir Mantą Bagočių, o taip pat pokeriui neabejingus verslininkus Agnių Ismailovą bei Andrių Kaziukonį.

VIDEO: Pliusinė Sesija E03: Apie gyvenimą Kipre ir darbą pokerio industrijoje iš vidaus su Vytautu Milbutu.


Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min