Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 29d. 14:19

FPS Dovilio turnyre kovoja bent 20 Lietuvos atstovų (atnaujinta 15:00)

Matas Cimbolas
wpt.com / Matas Cimbolas

Šiaurės Prancūzijos Dovilio mieste vakar prasidėjo Europos pokerio turo (EPT) festivalis, kurį atidarė Prancūzijos pokerio serijos (FPS) pagrindinis turnyras. Tarp beveik 500 žaidėjų pirmoje startinėje dienoje sėkmingai kovojo ir Matas Cimbolas bei Martynas Kukučionis, o dar bent 18 tautiečių varžybas pradeda šiandien.

1100 eurų įpirkos FPS Dovilio pagrindinio turnyro 1A diena pranoko organizatorių lūkesčius. Joje prie stalų sėdo net 466 pokerio mylėtojai, tarp kurių dominavo šeimininkų atstovai. Abu 1A dieną startui pasirinkę lietuviai ją pabaigė su maždaug vidutiniu žetonų kiekiu. Martynas Kukučionis sukaupė 52 400 žetonų, o prie Mato Cimbolo vardo – 47 600 turnyro valiutos.

Šiandien žaidžiama FPS Dovilio pagrindinio turnyro 1B diena, po kurios tikimasi oficialiai pranešti apie turo rekordą. Preliminariais duomenimis joje startavo net 18 Lietuvos žaidėjų. Į kovą stoja Stepas Tindžiulis, Valdas Juozaitis, Salvijus Dryža, Egidijus Dovidaitis, Paulius Mikėnas, Arūnas Sapitavičius, Justas Semaška, Vytautas Laurinaitis, Ovidijus Šlimas, Vytis Paškevičius, Jurgis Ragauskas, Martynas Vitkauskas, broliai Tomas ir Darius Narmontai, o taip pat "PokerStars" kambario atrankas į šį turnyrą laimėję Andrius Bielskis, Paulius Černiauskas, Zigmas Pekarskas ir Arvydas Merfeldas.

A. Merfeldas yra vienas iš keturių lietuvių, taip pat laimėjusių ir EPT Dovilio pagrindinio turnyro atrankas. Ten jis kovos kartu su J. Semaška, A. Sapitavičiumi ir Mindaugu Jonuškiu.

Tuo tarpu FPS Dovilio pagrindinio turnyro 1A dienos pabaigoje žetonus į maišelius sudėjo 214 žaidėjų. Masyvaus lyderio poziciją užsitikrino šeimininkų atstovas Jonathanas Koskas, sukaupęs net 321 600 apvaliųjų. Į antrąją dieną taip pat grįš FPS 2-ojo sezono metų žaidėju tapęs Miroslavas Alilovicius, sukaupęs 81 800 žetonų.

Svarbiausios festivalio varžybos – 5300 eurų įpirkos EPT Dovilio pagrindinis turnyras – prasidės vasario 1 d., o nuo vasario 3 d. mūsų rubrikoje greta kasdienių apžvalgų rasite ir tiesiogines vaizdo transliacijas.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min