Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 25d. 13:14

„FullTilt Poker“ veiklą atnaujins jau pirmąją lapkričio savaitę

Internetinis pokeris
Internetinis pokeris

Oficialiame pokerio korporacijos „PokerStars“, prieš keletą mėnesių įsigijusios teises į bankrutavusio internetinio pokerio kambario „FullTilt Poker“ turtą, pranešime spaudai teigiama, kad minėtas kambarys veiklą atnaujins jau pirmąją lapkričio savaitę.

Tame pačiame pranešime buvę „FullTilt Poker“ žaidėjai supažindinami su jų lėšų gražinimo tvarka, kurį skirsis priklausomai nuo valstybės, kurioje bus atliekama operacija.
 
Didžiausia pasaulio pokerio korporacija „PokerStars“ prieš kelis mėnesius įsigijo bankrutavusį internetinio pokerio kambarį „FullTilt Poker“, sudarydama sutartį su JAV vyriausybe, kuri ir prižiūrėjo „FullTilt Poker“ turtą po 2011 metų balandžio 9 dienos (Juodojo penktadienio) įvykių. Šioje sutartyje „PokerStars“ įsipareigojo į kambario vartotojų sąskaitas grąžinti visus pinigus, kurie jose buvo bankroto paskelbimo momentu. JAV žaidėjų skolas padengs šios šalies vyriausybė, kuriai pokerio kompanija sumokėjo 547 milijonus dolerių, o kitų valstybių pokerio mylėtojams „PokerStars“ turi grąžinti 184 milijonus dolerių.
 
Pastaraisiais mėnesiais „PokerStars“ atstovai sunkiai dirbo siekdami išsiaiškinti, kaip gražinti žaidėjams jų lėšas tvirtai laikantis atskirose valstybėse galiojančių įstatymų, ir štai, pagaliau sunkus darbas duoda vaisių.
 
„FullTilt Poker“ vartotojai gyvenantys Prancūzijoje, Ispanijoje, Danijoje, Estijoje ir Belgijoje galės savo pinigus atgauti naudodami “PokerStars” platformą. Šių šalių pokerio mėgėjų „Full Tilt Poker“ sąskaitos bus sugretintos su jų “PokerStars” sąskaitomis regioniniuose internetinio pokerio kambariuose (PokerStars.fr, PokerStars.es ir t.t.) – žaidėjai galės savo pinigus išgryninti arba naudoti juos žaidimams minėtuose kambariuose.
 
„PokerStars“ atstovai dar ieško palankaus sprendimo Italijoje gyvenantiems „FullTilt Poker“ žaidėjams, tad apie išmokėjimus šioje valstybėje bus pranešta artimiausiu metu.
 
Tuo tarpu žaidėjams likusiose pasaulio šalyse, tarp jų ir Lietuvoje, jų pinigai bus prieinami senosiose „FullTilt Poker“ sąskaitose vos tik kambarys atnaujins veiklą. Remiantys paskutiniais oficialiais “PokerStars” pranešimais spaudai tai turėtų įvykti jau pirmąją lapkričio savaitę.
 
Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min