Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ingridai Klassen geriausiai iš Lietuvos žaidėjų sekasi „Eureka“ pokerio ture Latvijoje

Ingrida Klassen ir Kestutis Gecevičius
15min.lt nuotr. / Ingrida Klassen ir Kestutis Gecevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

32 Lietuvos atstovai startavo Latvijoje vykstančio „Eureka“ pokerio turo pagrindiniame turnyre. Aštuoni jų įveikė pirmąją dieną ir tęs kovą sekančioje kovos pakopoje. Mūsiškių tarpe žetonų lyderės poziciją iškovojo Ingrida Klassen. Iš viso 1A dienos metu „Eureka“ pagrindiniame turnyre startavo 137 pokerio entuziastai.

Vakar, spalio 4 dieną, Latvijos sostinėje startavo „Eureka“ pokerio turo pagrindinis turnyras. Renginio nepraleidžia ir pokerio entuziastai iš Lietuvos. Rygoje vieši ir pokerio kovose dalyvauja per 40 mūsiškių. 32 iš jų kovą pagrindiniame turnyre pradėjo tarp 137 žaidėjų startavusių 1A dienoje. Nuoseklią pirmosios dienos istorija, su aprašytais svarbiausiai padalinimais rasite mūsų „Facebook“ puslapyje, o dabar dalinamės išvadomis ir tiksliais skaičiais.

Dešimt 1A dienos lygių „Eureka“ pokerio turo pagrindiniame turnyre neapsiėjo be mūsiškių aukų. Dar Antrame žaidimo lygyje krito Julijonas Merkelis. Trečiame žaidimo lygyje turnyrą paliko Mantas Puidokas, Saulius Misiūnas, Nerijus Štulas ir Mantas Visockis. Ketvirtojo turnyro lygio slenksčio neperžengė Paulius Katulis, Vytautas Rybakas, Paulius Mikaliūnas, Mantas Bagočius ir Tadas Žitkevičius. Pusiaukelėje link dienos pabaigos, žaidžiant penktąjį lygį su tikslu pasiekti antrą mūšio dieną atsisveikino Ričardas Vymeris, Aurimas Laivys ir Karolis Jucius. Prieš pietų pertrauką, kuri vyko po šeštojo lygio išėjimo link traukė Justas Semaška ir Kęstutis Gecevičius. Septintasis 1A dienos lygis lemtingu tapo Arūnui Jankantui, Deividui Bazaravičiui ir Gediminui Steponavičiui. Aštuntame žingsnyje suklupo Liutauras Armanavičius, Rytis Grūnovas ir Davidas Kacas. Vos vieno lygio iki antrosios dienos pritrūko Andriui Jancai, Vyteniui Paulauskui bei Ignotui Vainorui, jie iš kovos pasitraukė devintajame lygyje. 

Aštuoni Lietuvai atstovaujantys žaidėjai išlaikė pirmosios dienos egzaminą ir didesnes ar mažesnes žetonų krūveles perkėlė į sekantį turnyro etapą. Mūsiškių tarpe pirmauja Ingrida Klassen, kurios sąskaitoje 69 800 žetonų. Tiesa, damos žetonų pilis galėjo būti smarkiai didesnė, tačiau žaidžiant paskutinį dienos lygį lūžo jos laikyta tūzų pora. Dar prieš flopą rizikuodama didele dalimi savo žetonų I.Klassen atsidūrė akistatoje prieš žaidėją kurio rankose buvo vienspalvės devynakė ir dešimtakė. Jau flopas suformavo jos varžovui eilę, o vėliau atsivertusi spalva tik dar labiau sutrypė mūsiškės raketas ir I.Klassen neteko per 20 000 apvaliųjų.

Nesmarkiai nuo lyderės atsilieka Algirdas Saveikis. Jo rankose 64 500 žetonų. Reikia paminėti, kad prieš pat dienos pabaiga A.Saveikis patyrė nesėkmę kai pagavęs varžovo blefą, mūsiškis turėjo puikią galimybę padidinti savo žetonų kiekį laikydamas valetus prieš oponento damą ir penkakę. Tačiau bendrosios kortos lietuvio varžovui suformavo spalvą ir jis skaudžiai nukraujavo. 

Likusių mūsiškių žetonų kiekiai tokie: 

Aleksandras Nagreckis – 57 300 žetonų

Karolis Grybauskas – 51 300 žetonų 

Rytis Kriūnas – 35 000 žetonų

Artūras Antonianas – 32 400 žetonų

Rytis Sandaras – 15 000 žetonų

Stanislovas Kavoliūnas – 12 800 žetonų

Didesnį žetonų kiekį į antrąją dieną galėjo išsinešti ir R.Sandaras, tačiau ir jam Fortūna pakišo koją. Tautiečio tūzas ir dama neatsilaikė prieš oponento tūzą ir valetą ir lietuvis neteko didžiosios dalies savo uždirbtos turnyro valiutos. 

Šiandien startuos „Eureka“ pokerio turo pagrindinio turnyro 1B diena, kurioje išvysime dar šiek tiek mūsiškių. Tiesioginius reportažus tiesiai iš mūšio lauko nekantriausieji kviečiami sekti mūsų „Facebook“ puslapyje. Ten pat rasite ir nuoseklią 1A dienos istoriją. O, kol kas kviečiame aplankyti foto galeriją, kurioje dalinamės akimirkomis iš pirmosios startinės dienos.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min