Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 8d. 13:41

WSOP pagrindinio turnyro antrąją dieną pasiekė bent du lietuviai

Arūnas Sapitavičius / meritpoker.com nuotr.
Arūnas Sapitavičius / meritpoker.com nuotr.

Šiąnakt Las Vegase sužaista Pasaulio pokerio serijos (WSOP) pagrindinio turnyro 1C diena, kurioje jėgas išmėgino ir bent šeši Lietuvos pokerio meistrai. Keturiems mūsiškiams šiųmetis žygis link svajonės jau baigėsi, tačiau į antrąją varžybų dieną tikrai sugrįš Arūnas Sapitavičius ir Aleksandras Rusinovas.

10 tūkstančių dolerių įpirkos WSOP pagrindinis turnyras paprastai yra vadinamas tiesiog beribio Holdem Pasaulio čempionatu. Tai didžiausias ir turtingiausias pokerio turnyras pasaulyje ir šie metai netapo išimtimi. 2457 žaidėjai prie starto linijų stojo startinėse dienose 1A ir 1B, tačiau vakar vykusiame 1C skrydyje, kaip įprasta, jų buvo išskirtinai daug – net 3963, tad bendras dalyvių kiekis pasiekė 6420, o prizinis fondas peržengė 60 milijonų dolerių ribą. Kaip ir žadėjo organizatoriai, prizinį fondą šiemet išsidalins lygiai 1000 geriausių turnyro žaidėjų. Minimalus prizas – 15 tūkst. dolerių, o devyni finalininkai susižers septynženkles sumas. Būsimam pasaulio čempionui atitekos 7,68 milijono dolerių prizas.

Geriausiai tarp lietuvių pirmoji diena susiklostė Arūnui Sapitavičiui, kuris ją baigė su solidžiu 93 tūkst. žetonų kiekiu. Pasiekti tokias aukštumas mūsiškiui padėjo laimėtas monetos metimas su AK prieš porą damų, o kiek vėliau priešininkui nepavyko nusimesti karalių poros, kai lietuvis surinko spalvą. Antroje dienoje žaidimas bus pratęstas nuo privalomųjų statymų 250/500, tad A. Sapitavičius kovą tęs su įspūdingu 186 didžiųjų privalomųjų statymų (BB) kiekiu.

Aleksandras Rusinovas vienu metu buvo pakilęs iki 60 tūkst. žetonų, bet vėliau nesėkminga atkarpa jo žetonų bokštą sutirpdė iki kuklių 20 tūkstančių. Visgi, iki dienos pabaigos likus vos keliems padalinimams vilniečiui pavyko pataisyti situaciją. Mūsiškis pirmoje pozicijoje atidarė banką su vienspalviais valetu ir devynake – į tai atsakė abu žaidėjai privalomųjų statymų pozicijose. Flope pasirodė skirtingų spalvų J97 ir vienas oponentų nesitraukė ir po tęstinio lietuvio statymo. Tiesa, turne atsivertus nemaloniai aštuonakei abu žaidėjai tikrino. Riveris A. Rusinovui buvo išganingas – dar vienas valetas. Priešininkas pirmas pastatė, o mūsiškis nutarė atlikti didelį statymų kėlimą ir sulaukė atsakymo. Pamatęs pilną trobą varžovas išmetė savo kortas į kaladę, o vėliau lietuviui sakė, kad turėjo AJ. Šis bankas padėjo lietuviui grįžti virš startinio žetonų kiekio – į maišelį dienos pabaigoje jis subėrė 37 500 žetonų.

M. Cimbolas jau turnyro starte prarado didžiąją dalį žetonų, kai su karalių pora įvažiavo į du tūzus. Vaikinui iš 30 tūkst. startinio žetonų kiekio liko vos 5,5 tūkstančio. Netrukus jis kiek pataisė savo situaciją, kai pasidvigubino su KQ įveikęs AJ. Tačiau viskas baigėsi, kai privalomųjų statymų pozicijų kovoje apgynęs 98 mūsikis pamatė devynakės aukštumo flopą ir nutarė sudėti viską, tačiau oponentas laikė porą damų ir nokautavo lietuvį.

T. Strelčiūnas suklupo paskutiniame dienos lygyje. Po flopo K43 su dviem būgnais mūsiškis rizikavo visais žetonais su pora tūzų, o priešininkas atvertė būgnų 65 – pirkimus ir į eilę, ir į spalvą. Matematiškai priešininkas buvo priekyje, tačiau lietuvis turėjo baigtinę kombinaciją ir vilčių atsilaikyti. Deja, jau turne pasirodęs dar vienas būgnas uždarė oponentui spalvą ir padovanojo 65 tūkst. žetonų banką, o klaipėdietis atsisveikino su didžiausiu metų turnyru.

Antrojo etapo pasiekti nepavyko ir L. Levinskui. „Kritau iš pagrindinio turnyro. Keliose situacijose sužaidžiau prastai, galėjau išsaugoti šiek tiek žetonų. Nesu patenkintas savo disciplina poroje 15BB dydžio bankų“, – savikritiškai savo „Twitter“ paskyroje rašė kaunietis, bet užbaigė pozityviai, – „Visgi, tai buvo šauni kelionė ir patirtis. Kažko išmokau ir dėl to tapsiu geresniu“. Primename, kad į L. Levinsko pasirodymą WSOP pagrindiniame turnyre investavo ir kai kurios pasaulinio pokerio žvaigždės.

Vėlesniuose turnyro etapuose nebeišvysime Kristijono Andrulio. Nors dienos pradžioje jis buvo kiek pakilęs, bet vėliau pateko į nesėkmių seriją. Pirmiausiai vidutiniame banke į lietuvio permušimą su triakių pora atsakęs varžovas pagavo setą, o vėliau mūsiškis dideliame banke išmėtė kortas rivery po ilgų apmąstymų ir buvo teisus, nes priešininkas parodė maksimalią spalvą. Nežinome kaip susiklostė lemtingas kėdainiškio padalinimas, bet turnyro organizatoriai jo vardą įrašė į kritusiųjų sąrašą.

Oficialūs 1C dieną išgyvenusių žaidėjų sąrašai dar nepaskelbti. Jiems pasirodžius atskirame straipsnyje papasakosime ir apie ryškiausių pasaulinio pokerio žvaigždžių situaciją.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min