Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 4d. 10:47

Konkurso prizas – pietūs su Klaipėdos meru

Klaipėdos universiteto politikos mokslų studentai, atliekantys praktiką Klaipėdos miesto savivaldybėje, artėjančios Savivaldos dienos proga organizuoja įspūdingiausios nuotraukos su Klaipėdos politiku konkursą „Aš ir mano miesto politikas“!

Susidomėję konkursu kviečiami iki antradienio, spalio 9 dienos, siųsti įdomiausią savo nuotrauką su Klaipėdos politiku (el. paštu noriupasimatuoti@gmail.com). Reikėtų nurodyti savo duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį. Siųsdami nuotraukas, patvirtinate, jog jose su politiku esate įsiamžinę jūs patys.

Visos fotografijos bus patalpintos „Facebook“ puslapyje, o spalio 10 dieną daugiausiai simpatijų susilaukęs fotografijos autorius bus apdovanotas specialiu prizu – galimybe „pasimatuoti“ Klaipėdos mero kėdę ir kartu papietauti su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku.

Finalinės nuotraukos bus eksponuojamos spausdintine forma Klaipėdos miesto Rotušėje. 

Konkurse negali dalyvauti patys politikai ir jų šeimos nariai.

Kas ta savivalda?
 
Nuo 2007-ųjų metų Lietuvoje minima Vietos savivaldos diena. Šią dieną galima laikyti savivaldybių tarnautojų profesine švente, tačiau kartu tai ir visų žmonių šventė, nes visi gyvename tam tikroje savivaldoje.

Vietos savivalda – tai valstybės teritorijos administracinio vieneto – savivaldybės – teisė laisvai ir savarankiškai tvarkytis tam tikroje teritorijoje pagal LR Konstituciją ir įstatymus. Šią teisę įgyvendina asmenys, kuriuos kas ketverius metus renka savivaldybės gyventojai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min