15min be reklamos
Publikuota 2020 12 14, 19:00

Dėl banditizmo Vilniaus centre įtariamas milijonierius I.Jomantas: Pro „Mercedes“ langą – šūvis į viešbutį

Pastarasis savaitgalis sostinėje buvo prasidėjęs nuo daug triukšmo sukėlusio, net ir šiais neramiais laikais itin įžūliu vadintino ginkluoto išpuolio. Vaizdai pačiame Vilniaus centre priminė sceną iš filmo apie banditus: prie viešbučio Gedimino prospekte „Congress Avenue“ stabtelėjo prašmatnus automobilis, atsidarė vienas jo langų, pasigirdo šūvis ir byrančių viešbučio durų stiklų garsas. Paaiškėjo, kad į šią istoriją įsivėlęs jaunuoju Klaipėdos verslininku vadintas milijonierius Ignas Jomantas.
Asociatyvi iliustracija Tik prenumeratoriams
Asociatyvi iliustracija / 15min koliažas

Gabiu ir perspektyviu Klaipėdos verslininku vadintas, dėl savo aistros prabangiems, o svarbiausia – itin greitiems automobiliams išgarsėjęs 30-metis Ignas Jomantas turi reikalų su teisėsauga.

15min išsiaiškino, kad šis milijonierius yra vienas iš dviejų sulaikytųjų po gruodžio 11-osios incidento Vilniaus centre, kuomet buvo panaudotas šaunamasis ginklas ir galėjo kilti reali grėsmė aplinkinių saugumui.

Penktadienio paryčiais kilus sąmyšiui, policijoje gautas pranešimas iš pradžių buvo interpretuotas klaidingai: manyta, kad viešbučio patalpose kilo kažkokie neramumai, kurių metu kažkas iš įstaigos svečių tiesiog sugadino vieno iš numerių duris. Tačiau jau netrukus siužetas buvo patikslintas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min