Tiesiogiai
Publikuota 2020 12 09, 09:30

Iš lėktuvo – tiesiai į krepšinio aikštę: neįtikėtina M.Ndouro kelionė iš Ruandos į Vilnių

Kai negalioja jokie pasiteisinimai. Profesionalų krepšinyje galima žaisti ir išlipus tiesiai iš lėktuvo. Tą įrodė Vilniaus „Ryto“ legionierius Maurice'as Ndouras. Po daugiau nei 18 valandų kelionės pasiekęs Vilnių, 28 metų 206 cm ūgio senegalietis stebuklingu būdu prisistatė į vilniečių rikiuotę svarbioms FIBA Čempionų lygos rungtynėms ir parodė širdį, kuri turėtų tapti pavyzdžiu ne tik „Ryto“ komandos nariams.

Vilnių nuo Ruandos skiria 6315 kilometrų, arba apytiksliai 18 valandų ir 21 minutė su dviem jungiamaisiais skrydžiais.

Pirmadienio vakarą Maurice'as Ndouras užregistravo savo bagažą Kigalio oro uoste ir pradėjo įsimintiną kelionę, kuri baigsis tik vėlų antradienio vakarą, sostinės „Jeep“ arenos rūbinėje.

„Scanpix“/„Xinhua“/„Sipa USA“ nuotr./Kigalio oro uostas, Ruanda
„Scanpix“/„Xinhua“/„Sipa USA“ nuotr./Kigalio oro uostas, Ruanda

9 valandų trukmės skrydis iš Ruandos sostinės į Briuselį verslo klase. Po poros valandų laukimo – persėdimas į Varšuvą. Ten M.Ndouras jau atlieka pirmąjį apšilimą būsimoms rungtynėms ir tamposi raumenis prieš paskutinį skrydį. Senegalietis dirba pagal „Ryto“ fizinio rengimo trenerio Tado Jackūno nurodymus telefonu.

Reisas Varšuva – Vilnius LO775. Planuojamas nusileidimas sostinės oro uoste – 18 val. 20 min. FIBA Čempionų lygos rungtynių Vilniaus „Rytas“ – Rygos VEF pradžia – 19 val. 30 min.

Maurice'ui Ndourui tai nėra neįmanoma laiko riba, dėl kurios jis praleistų krepšinio mūšį.

Senegalietis netgi lenkia laiką. Jo lėktuvas tupia Vilniaus oro uoste 7 minutėmis anksčiau nei suplanuota – 18 val. 13 min. Smulkmena, bet šioje beprotiškoje M.Ndouro kelionėje svarbi kiekviena minutė.

Jau prie nusileidimo tako krepšininko laukia oro uosto apsauga.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min