Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!

Skaičių kalba: „Žalgirio“ skriaudikų klubas ir J.Landale‘o rekordą pritemdęs antirekordas

Maskvos srities Chimki“ į kovą su Kauno „Žalgiriu“ stojo nepraėjus nė 48 valandoms po Graikijoje pralaimėtų rungtynių su pratęsimu. Nuovargis? Nieko panašaus. Varžovų tritaškiai ir greitos atakos vėl murkdė iš pralaimėjimų pelkės niekaip neišlipantį „Žalgirį“. 83:74 – tokią pergalę prieš LKL čempionus įsirašė lietuviškas „Chimki“ trenerių štabas.

Šį sezoną jau šešiems žaidėjams į „Žalgirio“ krepšį pavyko įmesti 20 arba daugiau taškų. „Fenerbahče“ prancūzas Nando de Colo lieka rekordininku, tačiau Aleksejus Švedas ir Stefanas Jovičius užfiksavo trečią ir ketvirtą rezultatyviausią pasirodymą.

Asmeninį rezultatyvumo Eurolygoje rekordą S.Jovičius pagerino pramesdamas tik kartą, ir jis yra vienintelis „Žalgirio“ varžovas šį sezoną, pasiekęs 25 taškų ribą, nors aikštėje praleido mažiau nei 27 minutes.