LKL teisėjų direktorius: apie arbitrų klaidas, daugiausiai diskusijų keliančius taisyklių traktavimus ir šio sezono naujoves

Rugsėjo 26-ąją Utenoje praūžęs Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) susitikimas tarp vietos „Juventus“ (1-1) ir Prienų „CBet“ (1-2) pasižymėjo įnirtinga kova – pirmaujanti komanda keitėsi net 10 sykių, o lygus rezultatas švieslentėje degė 12 kartų.
Utenos Juventus -  Prienų „CBet“
Utenos Juventus - Prienų „CBet“ / Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr.

Po sėkmingos atkarpos pratęsime (11:6) pirmąją sezono pergalę 500 savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 89:84 iškrapštė šeimininkai „Juventus“, tačiau internautams ir kitiems rungtynes stebėjusiems krepšinio aistruoliams klausimų sukėlė įnirtingas žaidėjų susistumdymas lemiamo ketvirčio pradžioje.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus vos 40 sekundžių iš perimetro netaikliai atakavo „CBet“ aukštaūgis Egidijus Dimša. Nors visas teisėjų ir žiūrovų dėmesys tuo metu buvo skirtas metikui, po krepšiu užvirė Simo Jarumbausko bei Igno Vaitkaus peštynės.

19-metis „CBet“ puolėjas S.Jarumbauskas dar iki metimo ėmė palengva stumti I.Vaitkų link krepšio. Šis neatsilaikė – atsistūmė atgal, rankos mostu kliudydamas ir S.Jarumbausko barzdą.