Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 01 05, 18:00

„Inc.“: milijardus uždirbusi Sarah Blakely dalijasi patarimais, kaip bet kurią idėją paversti sėkmingai veikiančia įmone

Peržiūrėjus visas naujųjų Sarah Blakely meistriškumo kursų dalis, kurių yra net 14 ir kurioms prireikė daugiau kaip trijų valandų, įsitikinau, kad „Spanx“ įkūrėjai pavyktų įgyvendinti viską, ką tik sumanytų.
Sara Blakely Tik prenumeratoriams
Sara Blakely / Tribune News Service nuotr.

Patarimai, įžvalgos ir strategijos, kuriuos savo internetiniuose kursuose siūlo S.Blakely, tinka visiems verslininkams, nepriklausomai nuo to, ar jie ieškotų naujos idėjos, ar augintų jau įsteigtą įmonę. Tuos, kurie verslo imasi savo jėgomis, ji pamokys, kaip sumanyti idėją, kaip ją paversti produktu arba paslauga ir paskui įtikinamai parduoti.

S.Blakely istorija išties verta dėmesio. Turėdama 5 000 USD santaupų prieš 20 metų ji įsteigė įmonę „Spanx“. Ji neturėjo jokios patirties nei mados pasaulyje, nei mažmeninės prekybos srityje, verslo kursų irgi nebuvo baigusi. Vienintelė patirtis buvo ta, kad septynerius metus ji tiesioginiu būdu klientams pardavinėjo fakso aparatus ir taip išmiklino savo pardavimo įgūdžius.

Štai kelias, kuriuo eidama S.Blakely idėją gaminti tampres pavertė verslo imperija, ir patarimai, kaip jūs galėtumėte savo verslo svajones paversti tikrove.

„Inc.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min