Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 21d. 11:19

Kaune pastatyti išorinės politinės reklamos stendai

Ruošiantis Prezidento rinkimams, vyksiantiems gegužės 17 dieną, Kauno gatvėse ir sankryžose pastatyti politinės reklamos stendai.

Vietas, kuriose gali būti įrengta ir skleidžiama išorinė politinė reklama, savivaldybės teritorijoje privalo parinkti ir pateikti savivaldybės rinkimų komisijai tvirtinti savivaldybės administracijos direktorius ne vėliau kaip likus 35 dienoms iki rinkimų dienos.

Vietas reklaminiams stendams parinko seniūnijų seniūnai ir jas suderino su Kauno miesto savivaldybės Eismo saugumo komisija. Reklaminiai stendai statomi taip, kad netrukdytų transporto eismui ir neužstotų kelio ženklų.

Kauno miesto savivaldybės paskelbtą viešąjį konkursą dėl reklamos skydų pirkimo, montavimo ir priežiūros laimėjo UAB „Vizuali reklama“. Ši bendrovė įsipareigojo iki balandžio 17 dienos 108 Kauno seniūnijų vietose sumontuoti reklaminius skydus. „Vizuali reklama“ šios reklaminius stendus turės ir prižiūrėti, t.y. šiems nukentėjus nuo gamtos stichijos ar vandalizmo – juos atstatyti. Stendus bendrovė turės apžiūrėti kiekvieną savaitę.

Išorinės reklamos stendai montuojami iš drėgmei atsparios medžiagos, ne žemiau kaip 60 centimetrų nuo žemės paviršiaus. Stendo konstrukcija turi būti standi, patvari, atspari vėjo gūsiams, aplinkos oro sąlygoms, vandalizmui. Stende turi tilpti 16 plakatų (A2 formato). Vienoje rinkiminėje apylinkėje montuojami du reklaminiai stendai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min