Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 15d. 08:04

Nais rinkimai

Jou, chebra! Tai sekmadienį tipo bus tas buratinų festivalis, dėl kurio visokie seniai kapstosi po praeitį, vienas kitą juodina ir nemato toliau savo nosių, aka rinkimai? Šiaip tai man būtų dzin, bet šiemet kaip ir pirmas kartas, kai aš galėsiu dalyvaut.

Mąstau, kad reiks išbandyt tą reikalą, nes neit būtų nepilietiška, ar ten kažką. Karabinas sako, kad čia maždaug tas pats, kaip pirmą kartą alaus legaliai nusipirkt. Tik skirtumas tas, kad pagirios gali penkerius metus trukt.

Dar bėda, kad nežinau, už ką balsuot. Aš mūsų chebroj kaip ir prie protingiausių, tai manęs visi klausinėja:

- Už ką brauksi, Muškieta?

O aš tik žiopčioju, kaip rūkydamas pamatęs, kad mama ateina. Ką aš žinau? Obamos tarp kandidatų tai nėr. Pats namie saviškius tardau.

Senelis liepė balsuot už kažkokį generolą. Galvoju, būtų nais, jei jį išrinktų ir mes per pamokas mokytume šaudyti. Bet turiu įtarimą, kad jis įvestų ir visokių nesąmonių: ten maždaug uniformos ar pagarba vyresniems.

Močiutė sakė, kad visi jie vagys, išskyrus gal tą, kur iš užsienio ir visiems labai patinka. Mama aiškino, kad taip pat neišsirenka tarp jos ir kitų dviejų moterų, nes tipo laikas ištrenkt tuos vyrus velniop. Jie neva moka tik visiems komanduot ir priiminėja sprendimus va bank.

Norėjau klaust, kas tas va bank, bet tėvas iš kito kambario užrėkė, kad bobos gali tik prezidentūroj baldų perstumdymą organizuot. Kai paklausiau jo patarimo, tai jis iš pradžių liepė užsičiaupt, o po to pareiškė, kad eis balsuot tik jei kašis teisingai baigsis. Dar papasakojo, kad jaunystėj norėjo važiuot į miestą studijuot architektūrą, bet sesė kažkaip sutrukdė. Tai dabar balsuos už tą, kuris buvęs architektas.

Sesė, nugirdusi tėvą, užsiraukė. Bet greit pralinksmėjo ir sakė, kad rinksis tokį dideliais akiniais, nes jis buvo gražus vyras ir dar imtynininkas.

Sesės vyras Gžegožas prašė palaikyt kažkokį panašiu į jo vardu ar tai pavarde. Bet man sesės vyras nelabai patinka, nes per jį ji turi jau keturis vaikus ir dabar dar laukiasi dvynukų.

Vienu žodžiu, pastarosiom dienom tobulinu savo talentą piešti Kempiniuką. Jei gerai ant biuletenio pavarysiu, gal per teliką parodys? Ček vis aut!
 

Temos: 1 Rinkimai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min