Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 17d. 22:36

Generolas: rinkimai man bus šuolis į didžiąją politiką (nuotraukos)

Česlovas Jezerskas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Česlovas Jezerskas

Išankstinės apklausos duomenimis mažiausiai rinkėjų balsų – vos 0,5 proc. surinkęs atsargos generolas Česlovas Jezerskas su komanda rinkimų rezultatų laukė kaip pridera kariškiui – kukliai ir paprastai.

Profsąjungų rūmuose kelių kvadratinių metrų kambarėlyje įkurtame rinkiminiame štabe pasitiko naminių sumuštinių kvapas ir karšta arbata. „Mes, kariškiai, esam kuklūs, bet griežti ir teisingi. Jei tauta teisingai pasirinks, tai tvarką padarysim galų gale. Bet rinkėjas visada teisus – mes Dzūkijoj sakom: žuvis gaudom tinklais, o žmones – žodžiais. Jei pagaus rinkėją žodžiais – patys kalti“, – paklaustas, kodėl pasirinko tokį kuklų, palyginus su kitais štabais, rinkimų stebėjimo būdą, liaudies išmintimi dalinosi Č.Jezerskas

Su nedideliu, gal dešimties bendražygių būreliu, rinkimų rezultatus televizoriaus ekrane stebėjęs kandidatas teigė nesantis labai nusivylęs išankstiniais duomenimis. „ Aš dalyvavau rinkimuose, save parodžiau. Kai kurie žmonės mane atrado iš naujo – tai jau yra pasiekimas. Per mėnesį laiko surinkau apie vieną procentą balsų. Kiti kandidatai, kurie politikoje po penkioliką metų, surinko po penkis šešis procentus. Taip skaičiuojant, po dešimties metų turėsiu apie 80 procentų“, – geros nuotaikos neprarado atsargos generolas. Surimtėjęs jis teigė, kad šie rinkimai jam gali tapti šuoliu į aktyvesnę politiką.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min