Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš Kristinos Brazauskienės partijos sąrašo pašalinti 13 kandidatų

Kristina Brazauskienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Kristina Brazauskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) iš Kristinos Brazauskienės vadovaujamos Demokratinės darbo ir vienybės partijos (DDVP) rinkimų sąrašo išbraukė 13 kandidatų. To prašė patys kandidatai.

Iš 109 pavardžių sąrašo buvo išbraukti: Aidas Rakštys (ketinęs kandidatuoti Plungės-Rietavo apygardoje), Vidmantas Švažas (Skuodo-Mažeikių apygardoje), Vilija Rakštienė (Raseinių apygardoje),  Daiva Šertvytienė, Viktorija Praleikienė (Danėsapygardoje), Virginija Stonienė (Kelmės apygardoje), Žilvinas Praleika (Zarasų-Visagino apygardoje), Genė Gumbelevičienė (Pakruojo-Joniškio apygardoje), Milda Karapetrova (Vilniaus-Trakų apygardoje), Daiva Povilaitienė (Kretingos apygardoje), Angelė Dumčienė (Šilalės-Pagėgių apygardoje ), Viktorija Ballack (Vilniaus-Šalčininkų apygardoje ) ir Lina Urbšaitė.

V.Ballack visiškai iš kovos nesitraukia – ji nusprendė likti kandidate vienmandatėje apygardoje.

DDVP pirmininkė dėl žmonių pasitraukimo iš sąrašo yra apkaltinusi buvusią rinkimų štabo vadovę Dainą Švažienę.

„Viskas gerai. Tarybos patvirtintas sąrašas ir štabo vadovė pakeista, dabar štabui vadovaus Jonas Rekešius. Buvusios štabo vadovės dokumentai buvo netvarkingi, ją ar taip, ar taip būtų VRK iš sąrašo pašalinusi, tai mes taryboje pašalinome. Ji tegul mažiau šneka, nes prisišnekės“, – 15min.lt yra sakiusi K.Brazauskienė.

Tuo metu D.Švažienė 15min.lt aiškino, jog partijos pirmininkė pateikė kitą, nei patvirtino partijos taryba, kandidatų sąrašą.

„Nebūtų Brazauskienė. Visus paliks ant ledo ir susistatys savo žmones“, – tuomet aiškino ji. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min