Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Retas derinys Lietuvos Seime – brolis ir sesuo

Eugenijus Gentvilas ir Virginija Baltraitienė – brolis ir sesuo
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Eugenijus Gentvilas ir Virginija Baltraitienė – brolis ir sesuo
Šaltinis: 15min
1
A A

Po poros savaičių darbą pradėsiantis Seimas tęs šeiminės rangos tradicijas. Į naują Seimą išrinkti ne tik skandale dėl balsų pirkimo kalėjimuose minimi Živilė ir Jonas Pinskai, Valentinas ir Andrius Mazuroniai, bet ir skirtingoms partijoms priklausantys sesuo ir brolis – „darbietė“ Virginija Baltraitienė ir liberalas Eugenijus Gentvilas. Tiesa, 1996-2000 metais Seime dirbo brolis ir sesuo – Juozas Galdikas ir Laima Andrikienė.

Abu politikai sako iki šiol vienas kitam į atlapus dėl politikos nekibę, tačiau E.Gentvilas neatmeta, kad Seime tarp jų gali kilti konfliktų, pasakojo „Lietuvos ryto TV“.

„Oi, neatmetu galimybės, žinodamas savo aštrų charakterį... negaliu prognozuoti, kaip bus. Jeigu matysiu, kad ne taip einama, tai gal seseriai švelniau pasakysiu. Na, neturėtų iš manęs tikėtis lengvo oponento“, – dėstė E.Gentvilas.

„Konfliktų tarp mūsų nebus, kaip ir iki šiol nebuvo. Yra šeimos šventės. Vieni pas kitus važiuojam ir bendraujam. Ir vaikai mūsų bendrauja. Taigi nematau problemos“, – pasakojo televizijai V.Baltraitienė.

Anot Virginijos Baltraitienės, jei ir bus nuomonių skirtumų, tai tik politiniais klausimais. Galbūt kartais ir ekonomikos, ūkiniais klausimais.

„Neturiu ką slėpti, man Darbo partija visuomet atrodė nelabai vykusi. Nepaisant to, kad daug Lietuvos žmonių balsuoja už ją ir mano seserį“, – atviravo Eugenijus Gentvilas, beje, svyruojantis, ar eiti į Seimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min