Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 12d. 14:11

Tapti Seimo nariu panoro šūkiu „Be žydrų, juodų, raudonų ir be taboro čigonų“ išgarsėjęs Ričardas Čekutis

Ričardas Čekutis.
BFL nuotr. / Ričardas Čekutis.

Praeityje su labai dviprasmišku šūkiu į sostinės tarybą kandidatavęs Lietuvių tautinio centro vadovas ir Tautininkų sąjungos tarybos narys Ričardas Čekutis nusprendė kandidatuoti į Seimą.

Apie tai jis pats paskelbė socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

„Marijampolėje patvirtintas koalicijos „Už Lietuvą Lietuvoje“ rinkiminis sąrašas. Jame 88 numeriu įrašytas ir toks Ričardas Čekutis, kuris kandidatuos dar ir vienmandatėje Radviliškyje. Pradėsime simbolikos gamybą“, – rašo jis.

Kauno miesto savivaldybės tarybos narys, jaunalietuvis Aušrys Kriščiūnas, komentuodamas R.Čekučio naujieną, pastebėjo: „88 numeris garantuotas kelias į sėkmę, tiems kas supranta. O suprantančių nemažai. Tai džiugu“.

„Dabar pagalba gali būti tokia: turint galvoje garbingą 88 sąrašo numerį, reikia apmąstyti galimos atributikos vaizdus. Pasitelkime fantaziją kartu“, – jam atsakė R.Čekutis.

88 numeris garantuotas kelias į sėkmę, tiems kas supranta. O suprantančių nemažai. Tai džiugu, - sakė A.Kriščiūnas.

Nors 88 numeris rinkimų į Seimą sąraše kandidato džiuginti neturėtų, R.Čekutis, regis, turi priežastį juo džiaugtis.

Skaičius 88 – tai užkoduotas pasisveikinimas „Heil Hitler“. Raidė H abėcėlėje yra aštunta. Neonaciai mėgsta nešioti marškinėlius su šiuo skaičiumi, jį išsitatuiruoja.

15min.lt jau skelbė, kad šeštadienį Marijampolėje keturios nykštukinės partijos sukirto rankomis Seimą šturmuoti kartu. Tautininkų sąjunga, Centro partija, Socialdemokratų sąjunga, Tautos vienybės sąjunga bei pavieniai visuomenininkai patvirtino susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ jungtinį-koalicinį Seimo rinkimų sąrašą.

Šūkį „Be žydrų, juodų, raudonų ir be taboro čigonų“ R.Čekutis naudojo su „Jaunąja Lietuva“ kandidatavęs į Vilniaus miesto tarybą. Po to jo paslaugų atsisakė parlamentarė Dalia Kuodytė. R.Čekutis dirbo politikės padėjėju.

„Jaunosios Lietuvos“ lyderis Stanislovas Buškevičius žurnalistams teigė, kad šūkis be reikalo buvo suprastas kaip rasistinis, esą jis reiškia, kad kandidatas nepritaria lytiniams iškrypimams, juodiems pinigams, komunistams ir narkotikų prekybai. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min